Lvi na Valašsku neudrželi vedení, Bobři ve 3. třetině zápas otočili

HC Bobři Valašské Meziříčí – HC LVI Břeclav 3:1 (0:0, 0:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 42. Podešva (Tomek), 54. Studený (Pořický, Framek), 59. Martiník (Varga D.) – 32. Miklík (Uhlík)

Lvi jen potvrdili, že se jim na Valašské Meziříčí už nějakou dobu nedaří. Poté, co podlehli Bobrům v září na vlastním ledě 2:4, prohráli i na Valašsku 3:1. Na první branku si diváci museli počkat až do 32. minuty, kdy poslal Břeclavany do vedení obránce Martin Miklík. Lvi těsné vedení drželi ale jen do 42. minuty, kdy Podešva vyrovnal a poté nabuzení domácí hráči dostali za Šurého záda ještě dva puky. Lvi tak museli z ledu odejít s hlavami sklopenými, když je znovu porazil poslední tým tabulky. I přesto se udrželi na deváté příčce a v sobotu je od 17 hodin doma čeká zajímavý zápas s Moravskými Budějovicemi.

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …