Lvi drželi s Porubou krok jen dvě třetiny. V play-out narazí na Valašské Meziříčí

HC LVI Břeclav – HC RT Torax Poruba 2011 1:6 (0:1, 1:1, 0:4)

Branky a nahrávky: 32. Běhal (Uhlík) – 2. Sedlář (Ballner, Vaněk), 25. Siedler (Rimmel, Slavík), 44. Sysala (Seidler, Rimmel), 48. Rimmel (Seidler, Sysala), 49. Sysala, 57. Buček (Ovšák)

Vyloučení: 4:5   Využití: 1:2

Rozhodčí: Netopil – Lainka, Čuňočka

Poslední zápas základní části ve Frýdku-Místku už bude pro Břeclavany jen formalitou. Rozhodla o tom středeční domácí porážka se silnou Porubou, která přikovala Lvy na 10. příčku tabulky. S favoritem držel domácí celek krok jak v počtu střel, tak v počtu vyložených šancí až do 44. minuty, kdy Ostravané odskočili na 1:3. Domácí celek vyhořel v koncovce a konečný výsledek 1:6 je pro něj až příliš krutý. Čestný úspěch Břeclavanů zaznamenal v prostředním dějství obránce Jiří Běhal. Hosté, kteří potřebovali vyhrát, aby měli šanci začínat v play-off doma, totiž dokázali ve třetí třetině vstřelit Jihomoravanům hned čtyři branky. Ve vyřazovacím play-out přisoudila tabulka Lvům za soupeře Bobry z Valašského Meziříčí. Boj o udržení začne ve čtvrtek 25.2. v Břeclavi.

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …