foto: volejbalbreclav.cz

Lokomotiva nestačila na Madetu.

BŘECLAV (ir) – Oslabený tým volejbalistek Lokomotivy Břeclav se utkal o prvním únorovém víkendu s vítězem české skupiny první ligy, týmem VK České Budějovice.

TJ Lokomotiva Břeclav – VK České Budějovice 0:3 (-18, -15, -21) a 1:3 (-22, 24, -11, -19). Sílu Jihočešek Břeclavanky dobře znaly. Utkaly se s nimi již v zářijovém přípravném turnaji ve Znojmě, kde je dokázaly po výborném výkonu porazit 2:0. Jenže nyní z důvodu nemoci byla síla břeclavského týmu značně oslabena a hosté nastoupili na palubovku v roli favorita utkání. Domácí trenér Petr Baránek měl nelehký úkol, když byl nucen se sestavou značně improvizovat. To se také nepříznivě projevilo hned v úvodu utkání. Hostující volejbalistky vyrukovaly na Břeclavanky s razantním podáním a tvrdým útokem, se kterým si dlouho nemohla domácí obrana poradit. Postupem hry se i ženy Lokomotivy začaly bodově prosazovat, ale na kompaktně hrající tým soupeře to nestačilo. Volejbalistky Českých Budějovic zaslouženě vyhrály a odváží si z Břeclavi plný počet bodů.

Sestava TJ Lokomotiva Břeclav: nahrávačky – Lucia Slobodová a Petra Dubinová, smečařky – Michaela Bábíčková a Andrea Drápalová, blokařky – Šárka Rylichová a Simona Holečková, diagonální hráčka – Barbora Cidlíková, libero týmu – Hana Moláková.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …