Pondělí , 15 Červenec 2024

Královský košt v Hustopečích nebo běh za burčákem v Bořeticích

Běh za bořetickým burčákem Bořetice

Již 14. ročník této akce úspěšně spojuje sport, víno, burčák a zábavu. Přijeďte si 11. října zaběhnout desetikilometrovou trasu zakončenou ochutnávkou vín z Modrých Hor. Začátek ve 12 hodin.
Královský košt v Hustopečích

Velká degustace medailových vín soutěže Král vín České republiky 2014 se uskuteční 25. října v Hotelu Centro od 18 do 23 hodin. Vstupném 600 Kč.
Víno, dýně a burčák v Moravské Nové Vsi

Vinařství Tomanovi a Penzion Selský dvůr připraví na sobotu 25. října dýňové speciality k občerstvení mezi sklepy. Bude otevřeno pět vinných sklepů, začátek akce v 10 hodin.
Vinobraní v Horních Věstonicích

V sobotu 25. října se v obecním sále v Horních Věstonicích uskuteční od 19 hodin degustace vín vinařů z Podpálaví, k občerstvení budou připraveny výrobky z domácí zabíjačky a k poslechu a tanci bude hrát cimbálová muzika.
Pálavský gulášfest

Pálavský gulášfest s ochutnávkou prvních mladých vín ročníku 2014 se uskuteční v sobotu 25. října v areálu mikulovského Hotelu Zámeček. Můžete se těšit na ochutnávku mnoha typů gulášů, soutěž o největšího jedlíka, příjemnou a veselou atmosféru, mistrovství ČR v „gůlání“ sudu na čas, víno z vinné kašny a hudební produkci. Více na www.zamecekmikulov.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM VE VINAŘSTVÍ BARAQUE: Holčička a cigareta

Čtvrtek 13. června 2024, začátek ve 18.30 hodinVinařství Baraque, Hodonínská 12, Velké Pavlovice Účinkují: Petra …