Komínková vyhrála výšku

BRATISLAVA (Lk) – Skupina atletů z Hustopečí a Lokomotivy Břeclav startovala v atletické hale Elán v Bratislavě mimo soutěž na mistrovství Slovenska.

Nejlépe si vedla dorostenka Josefína Komínková, která byla nejlepší mezi výškařkami výkonem 150, v dálce byla 13. za výkon 438 cm. V kategorii mladších žákyň obsadila dvě pátá místa Gabrhelová, když 300 m zaběhla za 50,87 a ve skoku dalekém dosáhla výkonu 412 cm. Mezi dorostenci si překonali osobní rekordy Kynický a Polášek. Kynický zaběhl 1.500 m za 4:45,06 a byl šestý, na 400 m čtvrtý časem 58,97.

Polášek byl sedmý na  1.500 m za 4:58,50, v běhu na 400 m obsadil časem 60,96 páté místo. Vrzalová si zahrála kombinaci jedenáctek, na 60 m překážek zaběhla čas 11,11 a skončila jedenáctá, v dálce pak byla výkonem 433 patnáctá.

V juniorech běžel Šlancar 60 m na hranici svého rekordu za 7,48, na 400 m se zlepšil na 57,56 a skončil na 12. místě. V mužích si Galbavý zlepšil osobní rekord na 60 m na 7,80 a na 60 překážek si rekord vyrovnal časem 9,40. Dorostenka Vyhnálková z Lokomotivy zaběhla nejlepší dvoustovku v tomto roce za 28,14 a byla desátá.

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …