Juška mezi první desítkou atletů ČR za rok 2015

PRAHA /Lk/ – Tak jako předcházející léta, bude i letos vyhlášena nejlepší desítka atletů ČR za sezónu 2015. Byla již vybrána jména prvních deseti atletů, kteří připadají do soutěže nejlepších. Vybrali je trenéři a funkcionáři atletického svazu. Poprvné se objevilo mez vybranými jméno břeclavského odchovance Radka Jušky za jeho úspěchy v minulém roce, především na mistrovství Evropy v hale ve skoku dalekém. O tom, na kterém místě se umístí rozhodne konečné vyhlášení pořadí v televizním přednosu dn 7. listopadu ve večerních hodinách.

Kolínek vyhrál ve Velkých Karlovicích.
VELKÉ KARLOVICE /Lk/ – Tři atleti Břeclavska se zúčastnili přespolního běhu Valach Velké Karlovice. Nejlépe se dařilo Františku Kolínkovi z AK Perná, který statoval v kategorii mužů nad 50 let. Na trati 6,5 kilometru doběhl na prvním místě.V závodě mužů skončil na stejné trati Lukáš Kynický na osmém místě. V kategorii mužů nad 50 let na 15 klimetrů byl v cíli na 12. místě Radek Kynický z Velkých Pavlovic.