Hráči MSK rozstříleli Slováky

MSK Břeclav – FK Rača Bratislava 6:2 (3:2)

BŘECLAV (juh) – Břeclavští fotbalisté ve středu večer po velmi dobrém výkonu deklasovali třetiligový slovenský tým 6:2.

Domácí tým hrál aktivně a svůj dobrý výkon dokázal vyjádřit také brankově. Už v 6. minutě sice vstřelili úvodní branku zápasu hosté, ale radost jim dlouho nevydržela, protože domácí kapitán Simandl brzy vyrovnal přesnou ranou k tyči. Vedení domácím zajistil Ivo Tetur (na snímku Jaroslava Kicla) a  třetí gól domácích přidal Paděra. Také o druhý gólový zápis Bratislavanů se postarali před poločasem domácí, když stoper Klusák špatně zasáhl míč a nechtěně ho poslal za záda vlastního brankáře.
Ve druhém poločase už ale Břeclavští mířili jen do správné branky. Krátce po přestávce upravil na 4:2 Giertl. Pak se podruhé prosadil Tetur a skóre vydařeného zápasu uzavřel opět Giertl.
Další třetiligový slovenský celek, MFK Vrbové, se představí v Břeclavi v sobotu 28. února ve 13 hodin.

MSK BŘECLAV: Prokop – Nevěděl, Zezula, Klusák (75. Nešpor), Dobšíček – Jurčík, Paděra, Simandl, Horváth (46. Wallisch) – Giertl, Tetur (46. Horváth, 70. Tetur).

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …