Hokejovou sezonu odstartoval starší dorost U18 v EBJL

BŘECLAV / Milan Zoubek/ Naši dorostenci odjížděli na první dvojutkání soutěže EBJL již tento víkend. Na programu měli první kolo své soutěže a předehrávku lednového kola. Oba zápasy s Mariborem ve Slovinsku.

Díky ME U 18  v INLINE hokeji chyběli trenérovi L. Sítkovi dva hráči základní sestavy. V prvním utkání jsme nezachytili start a hned v první minutě jsme inkasovali branku. Po třech minutách se L. Jáchymkovi povedlo v přesilové hře vyrovnat ovšem za 25 vteřin domácí opět vedli. Naši si zvykali na zvýšené temtpo. Většina kádru ještzě v loňské sezona hrála soutěž ml. dorostu a budeme věkově patřit mezi mladší týmy v soutěži. Ve druhé i třetí části jsme ještě 4 x inkasovali a snížení v čase 59:07 bylo již pouze kosmetické.

V nedělním utkání již bylo znát že kluci již nemají ze soutěže takový respekt a na soupeře od začátku vletěli. V první minutě jsme vedli 1:0 a když jsme v sedmé vedli 2:0 bylo nám hej.  Ve 14 minutě soupeř využil přesilovku. a pak na konci první třetiny přišel nečekaný výpadek. V čase 19:44 a 19:57 jsme dostali dvě rychlé branky a rázem se šlo do kabin nikoliv s našim vedením, ale s jednogólovým mankem. 14 vteřin po polovině utkání se nám v přesilovce povedlo srovnat. Na naši branku domácí reagovali o 6 minut později také v početní výhodě. Do konce zápasu pak již žádná šance nebyla využita a tak naši  kluci prohráli v Mariboru i po druhé.

HDK Maribor : HC Lvi Břeclav 6:2 ( 2:1, 3:0, 1:1)

HDK Maribor : HC Lvi Břeclav 4:3 ( 3:2, 1:1, 0:0)

Věříme že jak si kluci zvyknou určitě přijdou i výhry, protože ve svém druhém zápase poznali že i tito soupeři budou k poražení.

Pozvánka na domácí zápasy tento víkend:

Sobota 13:30 st. dorost U18            HC Lvi Břeclav : EC VSV Villach / Rakousko

Neděle 10:00 ml. žáci U12              HC LVi Břeclav : MBK Vyškov

12:00 st. žáci U14                 HC Lvi Břeclav : MBK Vyškov

14:20 st. dorost U18            HC Lvi Břeclav : HD Mladi Jesenice / Slovinsko

Letos se po delší odmlce do soutěže inline hokeje přihlásili i muži HC Lvi Břeclav

Nejvyšší soutěž mužů odstartuje 4. května prvním hracím dnem a vítěze pozná na Final Four, …