Hokejisté pomohli ZŠ Kupkova v republikovém finále atletické soutěže

Již tradičně se ZŠ Kupkova v Břeclavi účastní atletického Poháru  Českého Rozhlasu s Českou Spořitelnou. Letos se do finálového boje, který se uskutečnil v Jablonci nad Nisou, v dresu školy zúčastnili i někteří hokejisté. A zanechali za sebou opravdu velikou stopu a pomohli škole v k velkému úspěchu. Kupkováci si z Jablonce odvezli stříbrné medaile v kategorii st. žáků. V celkovém počtu 10 závodníků, nesla stopu břeclavského hokeje za sebou  hned polovina kluků. Jmenovitě F. Král, D. Rosecký, J. Juřička, dále břeclavský odchovanec a nyní hráč Komety Brno a člen reprezentačního týmu ČR do 17 let D. Mikyska a nedávný hokejista T. Nekoranec. Nejúspěšnějším ve sběru bodů ve prospěch týmu byl D. Mikyska ze ziskem 1387 bodů, čtvrtý F. Král se ziskem 971 bodů. Kupkova získala celkem 6336 bodů a obsadila v republikovém finále krásné druhé místo. První byla škola Englišova z Opavy a třetí ZŠ Rakovník.  Naši, ať již aktivní hráči, či hokejisté, kteří naše barvy hájili ještě v nedávné době výrazně přispěli k tomu úspěchu.

UZAVÍRKA SILNICE I./40 ve Valticích

VALTICE od 6. 5. 2024 do 17. 6. 2024 bude uzavřena silnice I/40 ve Valticích od místa křižovatky ulic Břeclavská, Mikulovská, P. Bezruče a nám. Svobody …