Foto všech týmů 4. tř.

Hokej o Vánocích 2018 – Vánoční turnaje o „Pohár města Břeclavi“ a „Pohár starosty města Břeclav“

Hokej o Vánocích 2018 – Vánoční turnaje mládeže

Tak jak každý rok byly připraveny a na většině zimních stadionů probíhají tradiční Vánoční turnaje pro všechny žákovské kategorie tak i na břeclavském zimním stadionu ICE BORS Aréně proběhly Vánoční  hokejové turnaje mládeže o „Pohár města Břeclavi“ a „Pohár starosty města Břeclav“

Ve čtvrtek 27.12. skončil dvoudenní vánoční turnaj kategorie 4. tříd. o „Pohár města Břeclavi“

Turnaj proběhl ve zdravém soutěživém a sportovním duchu a z vítězství se radoval tým HKL Bratislava.

Vzácně vyrovnaný boj byl o další pozice.

1. místo Technika Brno ( 11. bodů)
  2. místo Třebíč ( 11. bodů)
  3. místo HC Lvi Břeclav ( 10 bodů)
  4. místo Warrior Brno ( 9 bodů) a
  5. místo Val. Meziříčí.

V pátek 28.12 proběhl Vánoční turnaj kategorie 3.tříd. o Pohár starosty města Břeclavi“

Turnaj 3. tříd o „Pohár starosty města Břeclavi“ přinesl opět zajímavé a vyrovnané souboje. Skupinu A vyhráli Břeclavská Lvíčata před Třebíčí, Senicí, Warriorem Brno a Skalicí.

Skupinu B vyhráli malí Drtiči z Hodonína, před Třebíčí, Senicí, Warriorem a domácím výběrem.

Foto všech týmů 3. tř.

V sobotu 29.12 se pak na břeclavském zimním stadionu v minihokeji utkali žáci 1+2 tříd, Turnaj 1. a 2. tříd ovládla v obou kategoriích Senica.

Ve skupině A druhé místo obsadil tým HC Lvi Břeclav A, třetí skončil Hokej Uh. Ostroh, který zvítězil v souboji se Skalicí brankou necelých 40 vteřin před koncem zápasu.

Ve skupině B za Senicí B skončil na druhém místě Uh. Ostroh B, následován domácím výběrem C a výběrem B.

Foto všech týmů 2. a 1.tř.

Přípravka

Na silvestrovské pondělí dopoledne měli zde svůj  turnaj i hráči z přípravek. Poslední den v roce patřil na našem zimním stadionu tradičně těm nejmenším hokejistům, z nichž mnozí poprvé nazuli brusle až v letošní sezoně. Na poslední turnaj přijely týmy z Vyškova, Senice a Hodonína a nejmenší Lvíčata poskládala hned dva výběry. Všichni malí hokejisté, byli vyhlášeni za vítěze a po skončení obdrželi své první medaile.

Foto z turnaje přípravek

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …