Hemžení atletů v Břeclavi

BŘECLAV /Lk/ – V Břeclavi se uskutečnil největší letošní atletický podnik – mistrovská soutěž juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek o mistrovství Moravy a Slezska v soutěži družstev. Celkem startovalo 563 atletů z 27 oddílů v 18 disciplínách. Břeclavští atleti startovali jen v jednotlivcích a některé výkony byly dobré. Mezi žáky zaběhl Oberdorfer 100 m za 11,99 a 200 m za 24,56, Juráš měl stejné disciplíny za 12,24 a 24,44. Junior Vašíček zaběhl 100 m za 11,98 a 200 m za 24,70. Dorostenka Herzová vyhrála jeden z rozběhů na 100 m za 13,07. Startovali také atleti, kteří letos posílili nejlepší celky, Erik Veselý vyhrál oštěp (Vítkovice) výborným hodem 64,80, Vargová (Olymp Brno) byla třetí v disku zlepšením na 37,78 a čtvrtá v kouli 11,08. Smreková v juniorkách zaznamenala hod diskem 35,45.

Letos se po delší odmlce do soutěže inline hokeje přihlásili i muži HC Lvi Břeclav

Nejvyšší soutěž mužů odstartuje 4. května prvním hracím dnem a vítěze pozná na Final Four, …