HC Lvi Břeclav z.s. …Souhrn výsledků za 8. – 12.3. 2017

BŘECLAV /  BRNO – (Milan Zoubek)

Poslední turnaj a zápasy měli na programu třetí třídy a čtvrté třídy. Nabitý program čekal mladší a starší žáky, kteří během čtyř dnů odehráli tři zápasy.

3. třídy U9

 V sobotu 11.3. jeli třeťáci na poslední svazový turnaj do Brna. Na halách je čekali tito soupeři Kometa Brno a po týdnu opět Vyškov a Blansko. Kometa Brno je stabilně silně obsazena a jako obvykle již od začátku nasadila vysoké herní tempo, kterému naše Lvíčata na obou stranách podlehla.

Druhý zápas nastupovala Lvíčata týmu A proti Vyškovu a z tohoto utkání si vezla svůj poslední triumf.  Tým B odehrálo svůj poslední zápas proti Blansku, kterému podlehlo.

Nyní čeká hráče 3.tříd 18.3.2017 poslední hokejový turnaj letošní sezóny  „Vimperk City Cup 2017“ ve Vimperku, kde se utkají s týmy HC Vimperk, HC Sparta Praha, HC Letci Letňany a HC Slavoj Český Krumlov.

4.třídy U10

 V neděli se na domácím kluzišti se sezonou loučili hokejisté čtvrtých tříd. Čekalo je malé derby proti Drtičům.  Přestože naši hráči ukázali soupeři, že se nebojí hrát rychle a tvrdě, tak  z posledního zápasu si vítězství odváželi hráči Hodonína.

4.třídy se 1.4.-2.4.2017 na ZS Jihlava utkají na hokejovém turnaji ročníku 2007 a mladší „O  PUTOVNÍ POHÁR PRIMÁTORA MĚSTA JIHLAVY“, kde ve skupině A budou o své umístění bojovat s  týmem HC Dukla Jihlava, Příbram a Kometa Brno. Ve skupině B jsou přihlášeny týmy ze Žďáru n.Sázavou, Liberec, Přerov a Soběslav.

Ml. žáci U12

Hustý program začali mladší žáci v Brně v DFRG aréně proti domácí Kometě Brno. Utkání rozhodla větší střelecká jistota domácích. Ze svých šancí Lvíčata bohužel neproměnila až na jednu nic. Domácí hokejisté tak mohli oslavit vítězství.

V sobotu v utkání s brněnskou Technikou se nám nevedlo o mnoho lépe. Spíše hůř. Toto utkání domácí ovládli poměrně jasně.

V neděli se Lvíčata doma v Břeclavi pokusila překvapit další tým z horní části tabulky a to HO Hamíkovo. Tentokrát se našim zápas povedl nejlépe z celého náročného programu. S favoritem Lvíčata držela krok po celý zápas a díky střelecké pohotovosti   našich hráčů, jsme i vedli. Hokejisté ze Slovenska nakonec s velkým úsilím zápas otočili ve svůj prospěch. Po tomhle utkání ovšem trenéři konečně mohli své svěřence pochválit.

HC Kometa Brno : HC Lvi Břeclav         5 : 1

 VSK Technika Brno : HC Lvi Břeclav    8 : 2

 HC Lvi Břeclav : HO Hamíkovo               2 : 3

 

St. žáci  U14

Starší žáci svůj program načali již ve středu 8.3. Domácí zápas s EAC Junior Capitals se mezi ty povedenější určitě počítat nebude. Povinné tři body do tabulky mám toto utkání přineslo, ovšem s množstvím zbytečných pochybení našich hráčů trenéři rozhodně příliš spokojení nebyli. Po divoké přestřelce se našim hráčům musela zdůraznit zejména poctivá hra v obraně. neboť již další den nás čekal zápas na ledě, tabulce vévodící Komety Brno.

Ve čtvrtek již trenéři spokojeností jenom zářili. Místo boje až do závěrečných minut jsme celému zápasu kralovali. Domácí tým vůbec nepůsobil na ledě jako lídr. Celý zápas jsme měli jasně pod kontrolou a domů jsme si po nečekaně vysoké výhře odvezli všechny body. Jednalo se nejspíše o Top zápas z naší strany v této sezoně.

V sobotu proti Technice, si Lvíčata své dobré rozpoložení ponechala a také tento zápas jasně ovládla. Výkon ze čtvrtka pčřekonán nebyl, ale spokojenost naši kabinu i tak po zápase ovládla. Po třech zápasech v týdnu na naše konto přibyl plný bodový zisk.

HC Lvi Břeclav : EAC Junior Capitals    11 :  6  (5:3, 2:1, 4:2)

 HC Kometa Brno : HC Lvi Břeclav          2 : 10

 VSK Technika Brno : HC Lvi Břeclav     2 :  7

 

Pozvání na domácí zápasy v příštích dnech:

V neděli 19.3.            od 12:30 mladší žáci změří síly s Technikou Brno, od 14:30 starší žáci s Boskovicemi

V pondělí 20.3.         od 15:00 starší dorost U18 hostí v odloženém zápase Karvinou

V úterý 21.3.             od 15:00 ml. žáci  v předehrávce zakončí svou soutěž a od 17:00 st. žáci soupeřem jim bude Brumov –                Bylnice.

V pátek 24.3.             se doma naposled představí st. dorost U18 v zápase s Uh. Hradištěm. 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Aleš Černý – NA PODLUŽÍ

BŘECLAV / Synagoga Břeclav 9. 2 – 17.3. 2024 / vernisáž 8. 2. v 17 …