HC Lvi Břeclav z.s. Souhrn výsledků 5. 11. – 6. 11.

HC Lvi Břeclav z.s.  Souhrn výsledků  5. 11. – 6. 11. 

Milan Zoubek

Minihokejové turnaje

 Tento víkend další minihokejové turnaje odehráli všechny kategorie. 1. a 2. třídy v domácím prostředí, třeťáci odjížděli do Boskovic a 4. třídy hráli v Mor. Budějovicích.

Druháci doma v prvním zápase potkali brněnskou Kometu, která byla hokejovější, než naše lvíčata. Proti Znojmu se již prosadili i naši. Z malých lvíčat je stále vidět nadšení pro hokej a v dobré atmosféře ukázali další postupné zlepšování svých dovedností.

4. třídy již začínají na trénincích zkoušet hru na velkém hřišti a při minihokejových turnajích se lvíčata  snaží co nejvíce hrát kombinační hru. V Mor. Budějovicích se to dařilo někdy víc někdy méně.  Trenéři všech kategorií tak po turnajích byli obohaceni o plno poznatků na co zaměřit další tréninkové jednotky.

 Ml. žáci U12

Mladší žáci odehráli derby v Hodoníně. Malí drtiči jsou nejlépe střílejícím týmem v soutěži a náš tým to také poznal. Domácí byli i lepší na ledě, lvíčata mají určitě na víc, bohužel v tomto zápase se to nepovedlo na ledě předvést. Domácí tak po zásluze dokázali zvítězit.

SHKm Hodonín : HC Lvi Břeclav 11:4

 St. žáci U14

Starší žáci se v zápase s Hodonínem utkali v souboji o medailové pozice v tabulce. Nádherné utkání. Jeden z našich nejlepších výkonů v této sezoně, ne – li ten úplně nejlepší. Napínavý zápas do posledních chvil, který dokázal i v hledišti vytvořit bouřlivou atmosféru. Body za vítězství nakonec putují k Dyji.

SHKm Hodonín : HC Lvi Břeclav 4:5

 Muži

V krajské lize mužů přijelo na náš stadion “ Béčko“ Vsetína. Prvních pět minut ještě bylo vyrovnaných a hosté si dokázali vytvořit i nějaké příležitosti ke skórování. Pak se naši ale rozjeli a R. Lenkovič začal rozdávat nádherné přihrávky. Do půlku první části jsme vedli o dvě branky a soupeře jsme definitivně rozklížili během devatenácti vteřin mezi 15. a 16. minutou, kdy rychle inkasoval další dvě branky. Naši se pak již začali  hokejem bavit, což samozřejmě bavilo i diváky na tribunách. V utkání se také předvedli dva naši st. dorostenci, kteří v obraně odehráli svůj zápas velmi dobře, F. Hübner v brance také předvedl velmi dobrý výkon a musel ukázat pár skvělých zákroků. Střelecky se hattrickem ukázal F. Hrbatý, ale hvězdou zápasu byl R. Lenkovič, jenž jeden gól dal a na dalších šest přihrál.

HC Lvi Břeclav : VHK Vsetín B   11:0 ( 4:0, 3:0, 4:0)

Domácí utkání tento týden:

V pátek 11.11.          od 17:30 se st. dorost U18 pokusí obrat o body vedoucí tým tabulky HC RT Torax Poruba 

 V sobotu 12.11         od 10:00 mladší U12 a od 12:00 starší žáci U14 hostí Techniku Brno

od 17:00 muži budou hostit Uh. Hradiště

13.11. bude dorostenecká neděle

od 10:30 přijede ml. dorost U16 Zell am See a

od 13:30 hostí st. dorost U18 druhý tým tabulky HK Opava s.r.o.

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Do Břeclavi opět míří elita dívčího fotbalu

Stadiony Slovan a Tatran fotbalového klubu FOSFA MSK Břeclav budou o víkendu 22. – 23. …