HC Lvi Břeclav, souhrn výsledků mládeže 24. 10. – 1. 11.

Čtvrťáci  (U10) na turnaji v Hradci nepoznali porážku a domů přivezli stříbro

V sobotu dne 24. 10. 2015 v brzkých ranních hodinách odjeli hokejisté 4. tříd (ročník 2006 a ml.) na prestižní turnaj o putovní pohár prof. Vladimíra Kobery do Hradce Králové.

Z Hradce Králové si Lvi i díky velké obětavosti trenéra Filipa Hrbatého neodvezli žádnou porážku a pouze o dvě branky jim uniklo zlato. Konečné pořadí turnaje dopadlo následovně:

1) Slavia Praha

2) Lvi Břeclav

3) Letci Letňany

4) BK Mladá Boleslav

5) Mountfield Hradec Králové

6) Žďár nad Sázavou

Nejlepším hráčem Lvů byl vyhlášen David Padělek.

Ml. žáci U12

Mladší žáci v neděli hostili Znojmo a  roli favorita utkání se jim nepovedlo zvládnout. Soupeř přijel koncentrovaný na maximální možnou míru a naši se s tím nedovedli na ledě srovnat. Možná přišlo i malé podcenění hostů, nicméně na konci zápasu svítila na tabuli remíza. Ani trenér nebyl s výkonem lvíčat v tomto zápase úplně spokojen.

HC Lvi Břeclav : HC Znojemští Orli        3:3

St. žáci U14

Starší žáci procházející momentálně krizí také přivítali Znojmo. Trenér promíchal sestavu a posty jednotlivých hráčů, aby si i ostatní zkusili něco jiného. V první části to bylo na ledě znát, ale postupem času si kluci na novou roli na ledě začali zvykat. To již ovšem po pár hrubkách soupeř vedl komfortním náskokem. V poslední třetině jsme si na ledě již jakž takž sedli. I přes naši převahu se nám povedlo korigovat pouze jednou brankou a Znojmo si tak od nás odvezlo dva body.

HC Lvi Břeclav : HC Znojemští Orli        1:4

Ml. dorost U16

Mladší dorost přivítal v neděli na svém ledě Klagentfurt. První třetina byla z naší strany velmi dobrá a soupeři jsme se plně vyrovnali jak herně tak střelecky. Škoda obdržené branky v poslední minutě první třetiny, mohli jsme jít do šaten s jednobrankovým vedením. Od druhé části se obraz hry rapidně změnil. Zatímco poměr střel v první třetině byl vyrovnaný tak ve druhé hosté hráli v obraně skvěle a přidali k tomu i velmi dobré kombinace. 3:20 byl poměr střel ve druhé třetině. Když k tomu vezmeme kritickou polovinu zápasu když jsme v rozmezí minuty a půl obdrželi 3 branky z toho dvě při naší přesilovce bylo o osudu zápasu definitivně rozhodnuto.

HC Lvi Břeclav : EC KAC Klagentfurt 2:13 ( 1:1, 1:7, 0:5)

St. dorost U18

Starší dorost v sobotu sehrál doma utkání proti zatím bezbodovému Grazu. Zápas, který měl být dalším bodově úspěšným. Hosté, ale přijeli na náš led skvěle připraveni. Od začátku byli lepší a po dvou třetinách jsme mohli jenom našemu brankáři děkovat, že jsme stále na dostřel. Za 40 minut nám totiž bylo napočítáno pouhých 5 střel na branku soupeře oproti 34 pokusům soupeře. Až třetí část byla vyrovnaná, když se hosté soustředili na bránění výsledku. I přes územní převahu se nám ovšem již s výsledkem nic udělat nepovedlo.

HC Lvi Břeclav : LLZ Stmk. Süd – Graz99ers  1:4 ( 0:1, 1:2, 0:1)

B – tým

Béčko na svém ledě přivítalo v nedělní podvečer Kroměříž. Zápas který byl jako na houpačce. Chvíli jsme byli na ledě lepší my, Pak zase ledovou plochu ovládla na dlouhé minuty soupeř. Po úvodních oťukávacích minutách se první vzchopili hosté, nicméně se jim úvodní gól vstřelit nepovedlo. Přišel tedy logický trest, když jsme se během jedné minuty dostali do dvoubrankového vedení. Hosty tahle rána ovšem nezlomila a na tempu ještě přidali. Došlo tak nejenom k vyrovnání, ale i otočení vývoje zápasu ve prospěch hostů. První polovina druhé třetiny patří opět hostům, kteří ve 30 minuty odskakují o dvě branky. Závěr patří nám, ale skórovat se nedaří.Začátek třetí třetiny je opět v režii hostí, kteří odskakují o tři góly. V závěru jsme se hnali za vyrovnáním, ale skórovat se nám povedlo pouze dvakrát a tak do Kroměříže míří všechny body.

HC Lvi Břeclav : HK Kroměříž    5:6 ( 3:4, 0:1, 2:1)

Pozvání na tento víkend

Pátek         6.11. od 16:15 se dohrává utkání st. žáků U14 s Technikou Brno.

Sobota       7.11. od 9:00 Eurominiliga U 10. Lvíčata se na ledě představí v  10:00 proti HKL Bratislava, v 11:20 proti Vienna Tigers a v 14:45 proti Ružinovu White.

Neděle        8.11. od 17:00 přivítá béčko suveréna krajské ligy Boskovice.

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …