Registrace

HC Lvi Břeclav : „Pojď hrát hokej“ informace o průběhu akce…

Týden hokeje v Břeclavi

Milan Zoubek

V ICE BORS Aréně v Břeclavi proběhla v sobotu 23.9.  avizovaná akce v rámci „Týdne hokeje“ pro děti od 4 do 8 let a jejich rodiče k seznámení s ledním hokejem.

První zkušenosti a zážitky si přišlo vyzkoušet na 40 nově příchozích. Ale také zhruba 15 dětí, které se akce zúčastnili již v lednovém termínu a znovu si přišli vyzkoušet, jaké je to být hokejistou.

Po registraci a vysvětlení základních věcí a časového programu si mohli děti u ledové plochy za asistence našich hráčů vyzkoušet jednoduchý slalom s míčkem a střelbu na hokejovou branku. Mezitím se rodiče na malé prezentaci dozvěděli základní věci o ledním hokeji, hokejové výstroji a našem klubu HC Lvi Břeclav. Po prezentaci se všichni přesunuli k ledové ploše na ukázku tréninku 2. tříd. Zde všichni shlédli ukázku minihokejového utkání a také komentovaná cvičení těchto malých hokejistů.

Pak se již malí nedočkavci přezuli do bruslí a mohli si pod vedením trenérů a spousty hráčů našeho klubu zkusit své dovednosti na ledě. Zdatnější bruslaři obcházeli různá stanoviště se spoustou her a ti, co led okusili poprvé, se za pomoci trenérů a pomocníků učili prvním krůčkům na ledě.  Po hodině zábavného programu se všichni společně vyfotili a s rozzářenými obličeji, což byla pro trenéry největší odměna, odcházeli spokojeně domů.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Nákup, hledaný a jízda

BŘECLAV (11.6.2024) – Po delší odmlce něco krátkého. Strážníky požádala o pomoc žena, které byly …