Inline přípravka

HC Lvi Břeclav – Inlinová sezona jde do své druhé poloviny

Milan Zoubek

Přípravka a mladší žáci mají nakročeno do bojů o titul mistra ČR. Naši hráči budou bojovat i o šanci reprezentovat ČR v kategoriích U18 a U20.

Přípravka měla v uplynulém víkendu volno. Tým čekají ještě dva turnaje a to 10.6. v Boskovicích a o týden později ve Zlíně. Herně se hráči, z nichž mnozí hrají inline poprvé jeví velmi dobře a pokud zlepší svoji produktivitu, neboť šancí si vytváří v každém utkání spoustu, neměl by jim postup na finálový turnaj o titul mistra ČR utéct. Prozatím okupují v tabulce 4. místo dva body za postupem, ovšem se třemi zápasy k dobru. Přípravku ještě čeká turnaj v Boskovicích 10.6 a ve Zlíně 17.6.

Mladší žáci mají po tomto víkendu svoji skupinu rozehránu na přímý postup do semifinále mistrovství ČR.  V neděli sice podlehli v prvním utkání domácímu Zlínu těsně 4:3, když náš tým dojel na horší koncovku.Ve druhé polovině se nám totiž vůbec nepovedlo skórovat a Zlín zápas dvěma góly otočil ve svůj prospěch. Zápas s Přerovem měl opačný průběh. po první polovině naši prohrávali o jednu branku a druhou polovinu v poměru 2:0 vyhráli. S Uh. Brodem se jednalo o vcelku pohodovou záležitost z naší strany a pohodlné vítězství.

Pokud kluci ve zbylých zápasech nezakolísají mají na vítězství ve své skupině. Mladší žáci pojedou 11.6. do Uh. Brodu a 18.6. je čeká domácí turnaj.

HC Lvi Břeclav : IHC Night Birds Přerov 4:3 ( 2:3, 2:0)

HC Lvi Břeclav : IHC Devils Zlín               3:4 ( 3:2, 0:2)

HC Lvi Břeclav : IHC Uh. Brod                  8:2 ( 3:2, 5:0)

Starší žáci se po turnaji ve Zlíně již s vidinou finálového turnaje rozloučili. Tým je zatím bez bodu. Herně se ovšem kluci již svým soupeřům vyrovnali. podle slov trenéra F. Hrbatého mohli brát v sobotu 4 body za dvě výhry, bohužel se nepovedlo využít šancí ke vstřelení branky. Soupeři ve všech zápasech využili zejména našich nepřesných přihrávek na útočné polovině a ze svých brejků nemilosrdně skórovali. Starší žáky čeká 17.6. poslední turnaj v Boskovicích, kde se kluci určitě pokusí své bodové skóre vylepšit.

HC Lvi Břeclav : HC Boskovice                  4:5 ( 2:2, 2:3)

HC Lvi Břeclav : IHC Night Birds Přerov 3:5 ( 0:3, 3:2)

HC Lvi Břeclav : IHC Devils Zlín               3:7 ( 2:6, 1:1)

Muži mají také zatím volno a před nadstavbovou částí je čeká ještě jeden turnaj 3.6. v Přerově. V tabulce klesli na čtvrté místo se ztrátou čtyř bodů na druhé. Při předpokládaném zisku bodů z posledního turnaje by se mohli propracovat na místo druhé. Hrozí ovšem při dvou prohrách i možnost nepostoupení do horní pětice týmů.

Reprezentační pozvánky pro naše mladé hokejisty:

Na klub přišlo také hned 7 pozvánek na přípravné reprezentační kempy. Do kádru reprezentace U 18 ( 2000 a mladší) před ME pro M. Chlubnu ( 2001), J. Zoubka, A. Schweitzera a D. Havláta ( všichni 2002). Tito kluci pojedou spíše jenom na první zkušenou s reprezentačním kempem. Dále pak do kádru U 20 pro tři naše hráče, letos hrající extraligu juniorů v Přerově, kde jsou momentálně vedoucím týmem. J. Abazaj ( 1998), M. Göndör a F. Král ( oba 1999), budou bojovat o svou šanci reprezentovat ČR na veliké akci konající se v Číně. Přejeme všem, ať své šance plně využijí a dobře nás reprezentují.

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Do Břeclavi opět míří elita dívčího fotbalu

Stadiony Slovan a Tatran fotbalového klubu FOSFA MSK Břeclav budou o víkendu 22. – 23. …