HC Lvi Břeclav – děti a mládež – Souhrn výsledků 30.1. – 31.1.2016

2. třídy U8
Druháci měli v sobotu na programu domácí minihokejový turnaj. Turnaj, který potěšil všechny příznivce našich Lvíčat. Před domácím publikem se všichni vyhecovali k velmi dobrým výkonům. Počínaje naší gólmankou, přes všechny hráče v poli. Obě utkání měli naši navrch a povedlo se jim svoji převahu vyjádřit i brankově. Na tuto kategorii jsme obdrželi za obě utkání pouze pět branek a podařilo se nám jich vsítit jedenáct. Spokojenost tak ovládla po skončení turnaje naši kabinu.

HC Lvi Břeclav : VSK Technika Brno      5:2
HC Lvi Břeclav : HC Znojemští Orli       6:3

4.třídy U10

Čtvrťáci si chtěli v neděli na domácím hřišti proti brněnskému Warrioru spravit chuť po nevydařené třetí třetině z minulého týdne. Ve vyrovnaném zápase, kdy se oba týmy střídali v tom, kdo je v daný moment na ledě lepší se nakonec po skončení zápasu udělil pomyslný bodík každému.

HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno       5:5

Ml. žáci U12

V brněnském Rondu v neděli se představili mladší žáci nezvykle až v odpoledních hodinách. Na utkání jsme odjížděli jako favorité. Zápas se zvrhnul v celkem divokou přestřelku. Lepší mušku měla nakonec naše lvíčata a z Brna si odváží dva body za výhru

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav       6:10

St. žáci U14

V nedělním podvečeru v Rondu starší žáci bojovali o zlepšení pozice v tabulce a možné dotažení do první pětky. První polovinu utkání byli o něco lepší domácí a od počátku v zápase vedli. Po našem srovnání na 3:3 se zvedli naši, zlepšila se nám obrana a brankář a domácí se již neprosadili. Kluci pečetili výhru zhruba dvě vteřiny před koncem střelou do prázdné branky přes celé kluziště.

HC Kometa Group : HC Lvi Břeclav       3:6

Ml. dorost U16

Dorostenci v sobotu doma chtěli odčinit poslední domácí porážku. Oproti předcházejícímu utkání staršího dorostu se nám povedl skvěle začátek zápasu.Střelecké štěstí stálo při nás prvních jedenáct minut měrou vrchovatou. Za stavu 3:0 jeden z hostujících hráčů velmi nešetrně narazil zezadu jednoho z našich obránců, který poté s podezřením na otřes mozku zápas nedohrál a nám se naskytla pětiminutová přesilová hra. Po dvou minutách se povedlo zvýšit na rozdíl čtyř branek. Další branku jsme nepřidali a naopak soupeř vycítil šanci na obrat. Naši opustili svoji hru a hosté toho dokázali využít. V první třetině ke vstřelení jedné branky a zhruba v polovině zápasu dokonce k vyrovnání. A začínalo se od začátku. Od 35. minuty se oba týmy začali spíše soustředit na obranu a pěkných akcí rázně ubylo. Nakonec se nám povedlo ve třetí části využít aspoň jednu z nich a hostům k vyrovnání nepomohla ani závěrečná power play. Kluci tak doma získali dva body.

HC Lvi Břeclav : EHC Liwest Linz          5:4 ( 4:1, 0:3, 1:0)

St. dorost U18

Starším dorostencům vstup do zápasu nevyšel vůbec. První tři minuty utkání jsme se téměř nedokázali dostat ze své obranné třetiny a na ukazateli skóre svítil nelichotivý stav 0:2. Do jedenácté minuty se obraz hry téměř nezměnil. Alespoň se hostům nepovedlo vedení navýšit, ale poměr střel 1:11 byl přesným obrazem hry. Až poté se naši probrali, začali více bruslit a utkání se začalo herně vyrovnávat. Domácí nakoplo vlastní oslabení, v němž se nám povedlo ujet do přečíslení a brankář první střelu vyrazil, puk se dostal k jednomu z našich beků mezi kruhy, ale povedlo se mu trefit pouze vystrčenou lapačku ležícího gólmana. Ještě jeden samostatný únik jsme v tomto oslabení zaznamenali, ale opět bez úspěchu. Od druhé třetiny jsme měli převahu na ledě my. Trenér vídeňského týmu musel v deváté minutě druhé třetiny sáhnout k oddechovému času, aby své hráče na ledě srovnal. I nadále byla na ledě zřejmá naše větší touha po vstřelení branky, ale převaha již nebyla tak drtivá. Snížit stav se nám povedla až v poslední desetiminutovce třetí část ve dvojnásobné přesilovce po teči těsně před brankářem hostů. I přes další šance jsme se již vyrovnání nedočkali. Kluci předvedli na ledě jeden ze svých lepších výkonů, na body to ovšem opět nestačilo, tentokrát stála proti nám smůla při zakončení.

HC Lvi Břeclav : UPC Vienna Capitals   1:2 ( 0:2, 0:0, 1:0)

B – tým

Břeclavské béčko se doma v neděli pokoušelo vrátit soupeři desetibrankovou prohru z posledního vzájemného utkání na venkovním hřišti. Zápas se celkově vůbec nevyvedl. Hostům se od počátku dařilo a budovali si náskok. Ve 43. minutě, za stavu 3:9, po nešetrném zákroku na našeho hráče T. Zugara bylo po dohodě obou týmů utkání předčasně ukončeno. Náš hráč musel být transportován do nemocnice a na dohrání neměl ani jeden z týmů chuť.

HC Lvi Břeclav B : HC Spartak Uh. Brod            3:9 nedohráno