HC Lvi Břeclav – děti a mládež souhrn výsledků 24. 10. – 25. 10.

4. třídy U 10

Čtvrťáci opět potěšili svého trenéra kvalitní hrou. Na nedělním turnaji minihokeje sehrála lvíčata s kvalitními soupeři výtečná utkání. V zápase s  HO Hamíkovo, které nám v prvním vzájemném zápase uštědřilo dvoucifernou prohru, se ukázal progres našich borců. Bojovné, vyrovnané utkání skončilo nakonec plichtou. Druhý zápas s Warriorem měl podobný průběh. V utkání, které mohlo skončit výhrou na obou stranách, byla nakonec šťastnější naše lvíčata.

HO Hamíkovo : HC Lvi Břeclav               6:6

HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno     7:6

Ml. žáci U 12

Mladší žáci si po nepříliš povedeném zápase s Kometou Brno poradili s HO Hamíkovo naprosto pohodlně a bez větších nervů. Předvedli jsme opět v útočné fázi velmi povedené utkání, když soupeř nekladl příliš velký odpor a výsledkem tak byla výhra rozdílem více než třídy.

HC Lvi Břeclav : HO Hamíkovo   15:1

St. žáci U 14

Starší žáci zabředli do menší krize. Již poslední dvě domácí utkání nebyli  moc povedené a zmar jsme dokonali tuto neděli. Naši šli sice do jednobrankového vedení, ale pak již soupeř nekompromisně trestal naše chyby a nebylo v našich silách se zápasem cokoliv udělat. Naši hokejisté sice chtějí, ale z přemíry snahy spíše kupí chyby. Ztratila se nám jistota v kombinaci a lehkost. Ačkoliv jsme soupeře přebruslili, přílišné množství chyb a nepovedených kliček či přihrávek naše sráží do kolen.

HC Lvi Břeclav : HC Boskovice    4:6

Ml. dorost U 16

Mladší dorost jel do Grazu s tím, že by se s týmem, jenž také nemá letos nijak přesvědčivé výsledky pokusí o zisk dalších bodů. První třetina nám ještě výsledkově i herně vyšla. Soupeře jsme přestříleli a naše vedení 1:0 mohlo být i výraznější. Po první přestávce ovšem přišlo v rozmezí 24. až 27. minuty kruté probrání. V tomto krátkém úseku hry jsme obdrželi 3 branky a z tohoto direktu jsme se již nevzpamatovali.

Třetí  třetina se opět nesla také v duchu naší herní převahy, ale branky stříleli domácí, kteří plně využili naší snahy o vyrovnání.

LLZ Stmk Süd – Graz99ers : HC Lvi Břeclav     5:1 ( 0:1, 3:0, 2:0)

St. dorost U 18

Trápící se straší dorost zaznamenal ke dvěma zápasům v nichž získal body po prodloužení konečně výhru v základní hrací době. V první části nás ovšem soupeř přestřílel a jedině díky skvělým zákrokům našeho brankáře se nám dařilo držet vyrovnaný stav. Druhá část zápasu byla herně a střelecky vyrovnaná. Naše zlepšená hra vedla ke dvěma brankám, O které se postaral náš první útok a zejména v tomto utkání tříbodový T. Sedláček ( 1 + 2) a D. Straka ( 2+1), kteří sehráli opravdu velmi povedené utkání. Třetí část se nesla opět ve znamení větší převahy hostí z hokejové akademie v St. Pöltenu. A zde opět držel naše naděje k výhře brankář F. Král, který v  54. minutě vychytal i soupeřovo trestné střílení.. Kluci tak v sobotu vydřeli první tříbodové vítězství. Další šance potvrdit tento výsledek přijde hned tuto sobotu.

HC Lvi Břeclav : Okanagan HC Europe St. Pölten  4:3 ( 1:1, 2:0, 1:2)

B – tým

Břeclavští hrající krajskou ligu mužů v neděli přivítali na svém ledě souseda z tabulky, tým z Vysočiny HHK Velké Meziříčí.  Soupeře jsme se mohli v případě tříbodové výhry předběhnout. První část nebyla moc povedená a tuto část hosté brankově naprosto ovládli. Nejspíše po důrazné domluvě trenéra v kabině byl obraz hry ve druhé třetině otočený o 180°. Naši prostřední část hry ovládli s přehledem 3:0 a dostali se tak do vedení v zápase. Ještě zhruba 5 minut před koncem jsme vedli o jednu branku. Hostům se ovšem povedlo v závěrečných minutách srovnat. Prodloužení o držiteli bonusového bodu nerozhodlo a přišly na řadu nájezdy. V nich byli nakonec šťastnější domácí, když až v deváté sérii rozhodl definitivně R. Lenkovič.

HC Lvi Břeclav : HHK Velké Meziříčí     6:5 po s.n. ( 1:3, 3:0, 1:2)