HC Lvi Břeclav – děti a mládež – Souhrn výsledků 21.1. – 24.1.2016

3. třídy U9

Břeclavští třeťáci se v sobotu představili na ledě Vyškova, v minihokejovém turnaji pořádaném HO Hamíkovo. V úvodním utkání se nám postavil domácí tým, který jsme po velmi povedeném výkonu nakonec přetlačili. Druhé utkání bylo z naší strany ještě lepší a soupeři z Boskovic jsme nedali nejmenší šanci. Lvíčata odehrála velmi povedený turnaj a domů se vracela s veselou náladou a spokojeným trenérem a rodiči.

HO Hamíkovo : HC Lvi Břeclav                 2:5
HC Lvi Břeclav : HC Boskovice                14:1

4. třídy U10

Lvíčata čtvrtých tříd v sobotu doma hostila brněnskou Techniku. Zápas byl dvě třetiny naprosto vyrovnanou partií, kdy hosté první část vyhráli o jednu branku, ve druhé byli o jeden gól lepší naši. Třetí třetina už se nám tak nepovedla. Z vyrovnaného zápasu se lepší střeleckou potencí dostali hosté do trháku, na který naši nezareagovali a tak si připsali druhou prohru na velkém hřišti.

HC Lvi Břeclav : VSK Technika Brno    5:9 ( 2:3, 2:1, 1:5)

Ml. žáci U12

Mladší žáci po zaváhání na ledě Techniky si v neděli zlepšeným výkonem řekli o pochvalu od trenérů. Hosté, kteří okupují horní patra tabulky, nevěděli na ledě chvílemi kam dříve skočit. Domácí jim od začátku parádně zatápěli a postupně navyšovali své vedení. Tak snad naši borci zahájili další dlouhé tažení bez porážky.

HC Lvi Břeclav : HC Uh. Hradiště           7:1

St. žáci U14

Starší žáci, pokud chtějí pomýšlet na posun v tabulce výše museli v neděli vyhrát. Ze soupeřem z dolních pater soutěže odehráli velmi dobře dvě třetiny. Po vytvoření náskoku si kluci ve třetí části zbytečně zkomplikovali situaci. Všichni si chtěli připsat nějaké ty body a rázem se na ledě proháněl klub sólistů, který  zbytečně vytvářel chyby a soupeř tyto chyby trestal. Naštěstí jich nebylo tolik a k žádnému dramatu tak nakonec nedošlo.

HC Lvi Břeclav : HC Uh. Hradiště           7:4

Ml. dorost U16

Mladší dorost přivítal v sobotu na svém ledě EK Zell am See, kde se nám povedlo v neděli zvítězit. Bohužel vstup do utkání a ani do druhé třetiny se nám nepovedl. Ve čtvrté minutě jsme prohrávali již 0:2. Hra se poté vyrovnala, ale na brankáře soupeře jsme stále nemohli vyzrát. Hned po začátku druhé části, v 17 vteřině, bylo ještě hůř a hosté odskočili již na tři branky. Zlepšeným výkonem se nám povedlo v průběhu této třetiny dojít na rozdíl jediného gólu, ale vzápětí soupeř opět odskočil na rozdíl dvoubrankový. Třetí část jako přes kopírák té druhé hosté zvýšili vedení o tři branky, my snížili na 4:5. EK Zell am See 4:6 a sedm minut před koncem 5:6. I přes naši převahu a velkou snahu, včetně power play v závěru, jsme již velmi dobře chytajícího brankáře soupeře nepřekonali.

HC Lvi Břeclav : EK Zell am See Juniors           5:6 ( 0:2, 2:2, 3:2)

St. dorost U18

Starší dorostenci na dvoudenním výjezdu odehráli dvě solidní utkání. V prvním zápase v Grazu nám nepřálo střelecké štestí. V utkání, ve kterém jsme byli o fous lepší a soupeře i přestříleli, jsme nakonec doplatili na špatnou koncovku a vynikajícího gólmana v dresu domácího týmu, kterému mohou v Grazu děkovat.

Ve slovinské Ljublaně se odehrál vyrovnaný zápas, ve kterém nakonec byli také šťastnější domácí, tentokráte byli lepší o kousek oni a všechny body si také doma nechali.

LLZ Stmk. Süd Graz99ers : HC Lvi Břeclav      4:1
HK Slavija Ljublana : HC Lvi Břeclav                3:1

B – tým

Béčko mělo na programu přes týden dvě utkání. Ve čtvrtek na ledě Uh. Hradiště se kterým se pereme  o vyšší pozice v tabulce odchytal mezi muži své druhé utkání náš dorostenec F. Král. V prvním utkání střídal pro zranění, tentokrát dochytal celý zápas a nutno podotknout, že opravdu skvěle. Dle slov přihlížejících nejednou doháněl domácí hokejisty k šílenství. Celý tým našemu mladému brankáři pomohl a tak si béčko domů odvezlo zaslouženou výhru.

V neděli proti Uh. Ostrohu jsme také odehráli slušný zápas, ale favorizovaní hosté, kteří se tlačí v tabulce na druhé místo nakonec se štěstím od Dyje k Moravě do Uh. Ostrohu odvezli všechny body. Velká škoda druhé třetiny, ve které ostrožané vsítili všechny své branky.

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …