HC Lvi Břeclav – děti a mládež – Souhrn výsledků 20.2. – 21.2.2016

3. třídy U9

Třetí třídy v neděli měli na programu domácí turnaj na kterém se utkali s HO Hamíkovo a Boskovicemi.  První zápas byl vyrovnaný a o konečném výsledku rozhodla větší touha po vítězství našich borců. Boskovičtí hráči nám v druhém zápase již na ledě takový odpor nekladli a Lvíčata si pro výhru dokráčela po velmi dobrém výkonu. Třetáky teď čeká delší volno. Poslední svazový turnaj by měli odehrát o víkendu 12.3. – 13.3. v Hodoníně, kde se utkají s domácími a Kometou Brno, kterým mají oplácet prohru z posledních vzájemných zápasů. Prozatimní bilance našich je 19 výher jedna remíza a pouhých 8 porážek.  Lvíčata určitě ještě pořádně potrénují a počet svých výher ještě zvýší.
HC Lvi Břeclav : HO Hamíkovo   7:6
HC Lvi Břeclav : HC Boskovice    7:1

 

4. třídy U10

V sobotu jeli naše čtvrté třídy k utkání do Vyškova. Domácí zápas se stejným soupeřem byl jednoznačnou zálažitostí. Venkovní utkání se nám ovšem moc nepovedlo. Ne že by Lvíčata zápas odevzdala, ale spousta chyb v obraně, které domácí dokázali využít nás srážela do kolen. Ani dopředu to nebylo ono. Vyškov nakonec po zásluze doma zvítězil a my museli odjet s prázdnou.
MBK Vyškov : HC Lvi Břeclav    7:3

 Ml. dorost U16

Mladší dorost v neděli doma odehrál poslední zápas své nadstavbové části. Kluci měli bojovat o postup do play off. Ten nám po tomto zápase zmizel v nenávratnu. Vítězný zápas v Zell am See nám byl zkontumován pro neoprávněný start hráče, který v předešlém utkání dostal po jeho konci nesmyslný trest ve hře, kterého si nikdo nevšiml, a tudíž nám byly odebrány dva body.  Start do zápasu jsme měli špatný. Hned z prvního útoku hostí jsme inkasovali. Z této branky jsme se dlouho nemoli vzpamatovat. Do zápasu nás dostala až přesilová hra v polovině první třetiny.  Po naší chybě tři minuty před koncem se hosté dostali do dvoubrankového vedení.  Hned na začátku druhé části jsme měli výhodu trestného střílení, které jsme nevyužili. První naše využitá přesilovka přišla až za stavu 0:3 v polovině zápasu. Další přesilová hra ovšem znamenala zvýšení náskoku hostí opět na tříbrankový rozdíl. Tuto třetinu jsme byli lepší my po celou dobu a snížení přišlo necelou minutu před koncem druhé třetiny.  Na začátku třetí části přišly bláznivé tři minuty, kdy se skóre měnilo hned třikrát a to od času 42:00 do 43:08.  První jsme dali branku my, po 17 vteřinách hosté opět odskočili aby po další necelé minutě kluci opět byli na dostřel jedné branky. Naše převaha pokračovala, ale k další brance jsme se již nedopracovali a ještě jednou jsme inkasovali. Hosté si tak domů povezou šťastnou výhru.
HC Lvi Břeclav : LLZ Stmk Süd Graz99ers       4:6 ( 0:2, 2:2, 2:2)

St. dorost U18

Starší dorostenci v sobotu doma také hostili soupeře z Grazu. Ráz utkání určili první dvě minuty zápasu, které se nám nepovedli a soupeř se hned dostal do dvoubrankového vedení. Hosté se dostali do pohody a na naše hokejky padla nervozita, které jsme se nezbavili až do konce zápasu. První třetina byla v režii hostů celá. Ve zbytku zápasu jsme měli pár světlých chvilek, nicméně Graz své vedení postupně navyšoval a naši nakonec opět obdrželi nepopulární desítku.
HC Lvi Břeclav : LLZ Stmk Süd Graz99ers       3:10 ( 0:3, 2:4, 1:3)

B – tým

V krajské lize Břeclav bojovala o jistotu bojů v play off. Zápas s Uh. Hradištěm byl bojem po dvě třetiny. Až v poslední části se nám povedlo konečně soupeře zlomit. Oba týmy se museli vzpamatovat s vysokých přídělů z minulého kola, kdy jsme my obdrželi doma 14 branek a hosté dokonce branek 15.
Utkání, které muselo diváky opravdu bavit, bylo bojem dvou týmů, které si na play off dělalo zálusk.  Obě úvodní části naši vyhráli o gól a do poslední tak šli s dvoubrankovým vedením.  V poslední třetině jsme si již vybojované vedení ubránili a soupeři ještě na cestu domů tři branky přidali. Play off tak máme jisté, protože i náš další pronásledovatel z Rosic své utkání prohrál. V play off  narazíme na vítěze základní části Velkou Bíteš, když nás ještě čeká příští neděli závěrečné kolo v Uh. Ostrohu.
HC Lvi Břeclav : HC Uh. Hradiště           8:3 ( 2:1, 3:2, 3:0)

Pozvání na příští týden:

V sobotu 27.2.           od 11:30 hostí 4. třídy Kometu Group
V neděli 28.2.            od 10:15 se v Břeclavi proti ml. žákům a ve 12:15  st. žákům postaví hanácký tým HK Kroměříž.

Milan Zoubek

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …