HC Lvi Břeclav – děti a mládež – souhrn výsledků 2.1. – 10.1.

Po Novém roce odehráli své utkání téměř všechny kategorie a to povětšinou velmi úspěšně. Pouze mladší dorostenci U16 zahájí nadstavbovou část až příští víkend dvojutkáním v Rakousku.

2.třídy U8

Druháci na svém prvním turnaji po vánocích se potkali s týmy Warrior Brno a znojemskými Orli.

Podle slov trenéra ke svým zápasům nastoupila Lvíčata zodpovědně a po oba zápasy z nich vyzařovala chuť do hry, velká vůle po vítězství a všichni malí hokejisté přesně plnili to co po nich v utkáních požadoval trenér. I výsledky pak odpovídali tomu, co naši na ledě předváděli. V obou zápasech jsme byli lepším týmem a domů jsme si s velkým poděkováním a pochvalou trenéra odvezli  dvě cenná vítězství.

HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno     10:2

HC Lvi Břeclav : HC Znojemští Orli        11:0

3.třídy U9

Třeťáci po nepříliš vyvedeném vánočním turnaji odjeli v neděli do Brna, kde se utkali se sousedním Hodonínem a Kometou. V obou zápasech naši předvedli to lepší co v nich dříme. Poctivý bojovný výkon. Všechna Lvíčata zaslouží také pochvalu po tomto turnaji. V obou zápasech jsme soupeře dokázali přetlačit a hokejistům dva dobré výsledky určitě přidají další sebevědomí do dalších zápasů.

HC Lvi Břeclav : SHKM Hodonín            6:3

HC Lvi Břeclav : Kometa Group Brno    9:5

4. třídy U10

Také v neděli se na brněnských halách utkali čtvrťáci na velkém hřišti s brněnskou Kometou. Výsledky z minihokeje (prohra 4:6 a výhra 4:3 ) slibovali velmi vyrovnané utkání. Také to se stalo skutečností. Na tuto kategorii velmi dobrý zápas, ve kterém se bylo až do závěru na co koukat. Nervy všech přihlížejících byly napjaté jako struny. Soupeři se nakonec rozešli smírně, a ani jeden z  týmů  se neměl po zápase za co stydět.

HC Lvi Břeclav : Kometa Group Brno    6:6

Ml. žáci U12

V této kategorii jsme měli na programu víkendový dvojzápas. V sobotu se brzy ráno zajíždělo do Uh. Brodu. V první třetině bylo vidět, že našim ranní budíček moc nepřidal. Soupeř, se kterým jsme si měli lehce poradit kousal a v polovině této části kry bylo skóre pouze 1:0 v náš prospěch. Soupeře jsme dokázali zlomit zlepšený  výkonem až v poslední minutě první třetiny, kdy jsme vstřelili 3 branky a odksočili na rozdíl 6:1. Pak jsme již na ledě vládli a naši hokejisté si s chutí zastříleli. V neděli v zápase s vídeňskými Junior Capitals, kteří přivezli daleko lepší sestavu než v případě našeho prvního vzájemného utkání, jsme se trápili v koncovce od začátku až do konce. Zápas, ve kterém jsme sice od druhé minuty vedli se nám nedařilo soupeři odskočit. Nakonec oba soupeři brali bod za remízu. I nadále tak naši kráčí soutěží bez jediné porážky.

HC Spartak Uh. Brod : HC Lvi Břeclav 1:21

HC Lvi Břeclav : EAC Junior Capitals    4:4

St. žáci U14

Starší žáci, kteří jak v sobotu v Uh. Brodě, tak v neděli neměli na ledě tu nejsilnější sestavu, z důvodu účasti některých našich na turnaji výběrů krajů ročníku 2002 na otevřeném kluzišti v Brně za Lužánkami, se oběma zápasy nakonec vítězně probojovali.

V sobotu nás Uh. Brod předčil zejména v bojovnosti. Jakoby domácí vycítili, že naše sestava není z nejsilnějších a na ledě předvedli maximum možného. Našim se nedařilo odskočit a domácí tak byli stále našim na dostřel. Vítězství jsme si domů nakonec odvezli.

V neděli naši proti Capitals, kteří nás trápili již ve Vídni jsme odehráli velmi dobře první třetinu. Druhá část patřila spíše hostujícímu týmu. V poslední části se nám od 45. do 50. minuty povedlo dát rychlé góly a otočit vývoj utkání, na které reagoval trenér soupeře oddechovým časem. Hosté poté opět zlepšili pohyb a při téměř dvě a půl minuty dlouhé hře bez brankáře jsme si již těsnou výhru nedali vzít a kluci tak byli po víkendu stoprocentně úspěšní.

HC Spartak Uh. Brod : HC Lvi Břeclav 3:5

HC Lvi Břeclav : EAC Junior Capitals    4:3

St. dorost U18

Starší dorost měl program náročnější a sehrál celkem tři zápasy. V okolních státech je 6.1 st. svátek a tak i tento pro nás všední den se hrálo. Na domácím ledě jsme přivítali jednoho z vedoucích maďarských týmů, VASAS Budapest, se kterým jsme se v krátké době utkali již potřetí. Na ledě jsme předvedli solidní výkon, plný bojovnosti a naši se ani za nepříznivého stavu nevzdávali. Kdyby se nám v době našeho největšího tlaku povedlo vyrovnat mohlo být utkání zajímavější. Hosté nicméně své vedení 2:1 dokázali nakonec navýšit a naše další branka která přišla zhruba dvě minuty před koncem již na konečném zúčtování neměla vliv.

Na víkend se zajíždělo k dvojzápasu do Maďarska. V prvním zápase s MAC Budapest se nám nevedlo. Velmi kvalitní soupeř nás suverénně přejel. Poměr střel na branku 78:6 byl bolestný. I tak si náš brankář J. Juřička, přes 11 inkasovaných branek uchoval velmi slušnou úspěšnost 86%. Při tomto počtu střel si zápas užil na více než 100%.

V neděli již kluci odehráli lepší zápas. Bohužel se vyskytlo pár chyb, které domácí Debrecen – Miskolce Select potrestal. Naši sice v závěru tlačili a pět minut před koncem se dostali na dostřel jediné branky, ale domácí se nakonec dokázali ubránit.

HC Lvi Břeclav : VASAS Budapest                       2:4

MAC Budapest : HC Lvi Břeclav                         11:0

Debrecen – Miskolce select : HC Lvi Břeclav        6:5

Letos se po delší odmlce do soutěže inline hokeje přihlásili i muži HC Lvi Břeclav

Nejvyšší soutěž mužů odstartuje 4. května prvním hracím dnem a vítěze pozná na Final Four, …