Mladší žáci (U12), kteří vyhráli ligu 2015/2016 mladších žáků Zlínského a Jihomoravského kraje.

HC Lvi Břeclav – děti a mládež – Souhrn výsledků 19.3. – 20.3.

4. třídy U10

K poslednímu zápasu odjížděli v sobotu Lvíčata čtvrtých tříd po pátečním náročném turnaji v Roudnici nad Labem. Proti nám stála brněnská Technika, která Lvíčatům v domácím prostředí uštědřila jednu z mála proher. Na ledě se odehrávala krásná bitva, hodná konce sezony. Oba týmy předváděly na tuto kategorii velmi pohledný hokej. O vítězi nebylo rozhodnuto do posledních minut. Dvě minuty před koncem zápasu, když již na našich hokejistech bylo znát, že mají za sebou z předešlého dne tři zápasy  v nohách. Domácí již v tuto dobu odvolali brankáře a sevřeli naše do kleští. Lvíčata bojovala ze všech sil, povedlo se nám i ujet z obranné třetiny, ale na našich holích bylo vidět spousta únavy a do prázdné klece jsme se přes několik možností nemohli trefit. Tlak domácích byl nakonec úspěšný podle časomíry až 2,9 vteřiny před koncem zápasu. Po skončení zápasu se Lvíčata v šatně neubránila slzám. Za svůj bojovný výkon si však zasloužila velkou pochvalu.

VSK Technika Brno : HC Lvi Břeclav    6:6

Ml. žáci U12

Mladší žáci v neděli v domácím utkání se již mohli bavit hokejem. A bavili nejenom sebe ale i své věrné fanoušky na tribunách. První třetina zápasu s Warriorem našim ještě nevyšla plně podle představ. Druhá již byla znatelně lepší. Zhruba v polovině zápasu se nám povedlo soupeři nasypat v rychlém sledu tři branky a Lvíčata se definitivně v zápase uklidnila. Náskok jsme sice již měli vybudovaný, ale hra mohla být do této doby lepší. Po této smršti se domácí publikum bavilo nápaditými akcemi domácích, kteří se na ledě hokejem bavili. zápas skončil přesvědčivým vítězstvím žlutomodrých a naši touto výhrou korunovali sezonu v níž vyhráli ligu mladších žáků Zlínského a Jihomoravského krajea viz foto.

HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno     19:2     (4:1, 10:0, 5:1)

St. žáci U14

Starší žáci se v první třetině se svým soupeřem trápili. Brankář v hostující brance čaroval a naši mnohdy nemohli protlačit puk ani do téměř prázdné svatyně hostujícího celku. Warrior hrozil pouze sporadicky. Začátek druhé třetiny byl ovšem z krajiny růžových snů pro naše barvy. V čase 0:19 individuální průnik mezi obránce hostů, střela nad beton a vedeme jedna nula. V čase 3:47 střela od modré, kterou si obránce hostí sráží za vlastního brankáře a je to 5:0. V tomto rozmezí jsme ještě předvedli dvě pěkné kombinace a jeden závar, když se nám povedlo skórovat z dorážky v předbrankovém prostoru. Necelé čtyři minuty a trenér hostí bral oddechový čas, aby své hráče po přestávce probral.  Pak se již hosté dali do kupy a nenechávali nám tolik volného prostoru. Naši tak jako v předešlém utkání se začali pořádně hokejem bavit. Do konce druhé třetiny přidali ještě jednu branku. Třetí část byla také v naší režii. O čisté konto jsme přišli až dvě minuty před koncem, když střelu od modré jeden z našich beků nešťastně před brankářem tečoval a  bezmocného brankáře obloučkem překonal. Na závěr sezony velmi povedený výkon od všech našich hráčů.

HC Lvi Břeclav : HCM Warrior Brno     10:1     (0:0,6:0, 4:1)

Pozvání na příští týden:

Pátek 25.3.    9:00 – 18: 00   Turnaj ročníků 2001 a 2002 (ml. dorost pro příští sezonu)

Potvrzená účast SHKM Hodonín, Hokej Uh. Ostroh, Shark Slovensko  a HC Lvi Břeclav

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …