HC Lvi Břeclav – děti a mládež – Souhrn výsledků 13. 2. – 14. 2. 2016

3. třídy – U9

V neděli v brněnské hale na Úvoze sehráli třetí třídy další turnaj. Obě utkání jsme odehráli velmi dobře. jediným rozhodujícím a zároveň rozdílím faktorem byla naše úspěšnost střelby. Lvíčata si v obou utkáních vypracovala spoustu šancí a měl převahu, ale právě produktivita rozhodla. Zatímco v prvním zápase jsme gól dát nemohli, tak v tom druhém nám do branky soupeře spadlo téměř vše co jsme na jejich branku vyslali. Po dvou dobrých výkonech jsme tak odjížděli s jednou prohrou a jednou výhrou.

HC Mor. Budějovice 2005 : HC Lvi Břeclav       6:4

HCM  Warrior Brno : HC Lvi Břeclav                3:12

4.třídy – U10

V neděli na domácím kluzišti přivítali hokejisté 4, tříd na domácím ledě HO Hamíkovo, se kterým si připsali jednu z mála proher v letošní sezoně. Ačkoliv naši nebyli zrovna v tento den v tom nejlepším rozpoložení, a určitě umí hrát i s větší disciplínou a chutí, tak si nakonec se svým soupeřem dokázali poradit a vyválčili cennou výhru

HC Lvi Břeclav : HO Hamíkovo                           4:3

Ml. žáci – U12

V sobotu 13.2. odehráli další utkání mladší žáci, kteří stále vévodí tabulce své kategorie proti jednomu z pronásledovatelů. Tým Uh. Ostrohu na našem stadionu předvedl zejména velmi dobrého brankáře a hru, která vycházela z pevné obrany a velmi rychlého přechodu do protiútoku. Hosté se do vedení dostali hned z první vážnější akce. Naši kontrovali během dvou minut, hosté srovnali o další tři minuty později. V šesté minutě za stavu 2:2 to vypadalo na divokou přestřelku. Pak jako když utne. Až do 40 minuty bylo na ledě vidět naše bušení do obrany hostujícího celku a občasný rychlý výpad ostrožanů. Právě ve 40 minutě se jim jeden z nich se štěstím povedl proměnit a před poslední třetinou jsme tak šli do kabin s jednobrankovým mankem.  Nástup do třetí části se povedl brankově nám a bleskově jsme zápas opět otočili v náš prospěch. Pak se na ledě opakoval scénář z první části zápasu. Naši tlačili, hosté odolávali a hrozili z brejkových situací. I přes oddechové časy obou týmů se na skóre již nic nezměnilo a tak ml. žáci připisují do tabulky další výhru.

HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh                     4:3 ( 2:2, 0:1, 2:0)

St. žáci  – U14

Utkání starších žáků začalo podobně jako u mladší. Hned v první minutě jsme po propadnutí obrany inkasovali z rychlého protiútoku. Naši začali tlačit a soupeře dokázali mnohdy i na minutu zavřít v jejich obranném pásmu, ale bez brankového efektu. Gólman hostí se překonával. V polovině první části hosté po závaru před naší brankou odskočili do dvojbrankového vedení. Druhá třetina se nesla ve znamení ještě větší naší převahy. Ostroh vystřeli snad pouze 5x za celou druhou třetinu. Naši dali gól až z nařízeného trestného střílení. Do dvou minut poté se nám povedlo srovnat. Třetí část tak slibovala náš obrat. První branku poslední části ovšem opět dali hosté. Naši dokázali téměř vzápětí srovnat po dorážce. Pak přišla chyba po vhazování v našem obranném pásmu a obránce hostí se dostal do prostoru mezi kruhy a s přehledem zavěsil. Téměř vzápětí po brejku se hráči Uh. Ostrohu opět radovali. Naše střídačka si vzala deset minut před koncem oddechový čas, před naším náporem. Posledních deset minut se hrálo téměř pořád na polovině hostujícího celku. Puk poskakoval před brankářem, občas proletěl i nad ním, ale gól se nám již nepovedlo dát. Do Ostrohu tak odjíždí šťastné body.

HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh                     3:5 ( 0:2, 2:0, 1:3)

Ml. dorost – U16

Dorost odjel do Grazu bojovat o další body nadstavby. Jako první jsme inkasovali my již v páté minutě zápasu. V první třetině jsme nevyužili tří přesilových her z toho jedné 1:20 dlouhé výhody hrát pět proti třem. Ve druhé třetině domácí přidali další gól, nám se povedlo snížit na jedna dva z našeho pohledu. Bohužel pak přišla opět hluchá pasáž, kdy jsme inkasovali dvě branky během necelých dvou minut a prakticky bylo po zápase. Naše hokejky i ve třetí části snad byli začarované a brankář domácích měl mnohdy velké štěstí, ale prosadit střelecky se nám nedařilo. Bohužel jsme nevyužili ani jednu z celkem šesti přesilových her. Poměr střel také hovořil jasně v náš prospěch 51:33, ale body zůstali v Grazu

LLZ Stmk. Süd Graz99ers : HC Lvi Břeclav      6:2 ( 1:0, 4:1, 1:1)

B – tým

Zraněními decimované družstvo Břeclavi hrající krajskou ligu a bojující o poslední místo zaručující play off doma v neděli přivítalo HK Kroměříž. Zápas byl v poslepované sestavě rozhodnut prakticky v první třetině. Chybou při naší rozehrávce jsme soupeři darovali první branku hned ve čtvrté minutě. Při naší přesilovce jsme dvakrát opět po chybách v obranné třetině dvakrát inkasovali a když v polovině první třetiny hosté využili svoji první přesilovku, nebylo již pomalu o co hrát. Nakonec si hosté domů odvezli pohodové vítězství.

HC Lvi Břeclav : HK Kroměříž                            2:14 ( 0:4, 1:4, 1:6)

Pozvání na domácí utkání příští týden:

Sobota 20.2   od  15:00 st. dorost U18 hostí LLZ Stmk. Süd Graz99ers

Neděle 21.2   od  10:00 3. třídy U9  pořádají minihokejový turnaj, utkáme se s  HO  Hamíkovo a HC Boskovice

od  14:00 ml. dorost U16 přivítá ml. dorost  LLZ Stmk. Süd Graz99ers

od  17:00 si bude snažit zlepšit bilanci v přímém souboji o postup do play off  B – tým s HC Uh. Hradiště

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …