Účastnice mistrovství Moravy a Slezska ve fitness, Kristýna Dubcová uprostřed. Foto: archiv K. Dubcové

Dubcová je mistryní Moravy ve fitness

OSTRAVA, ČELÁKOVICE (kd) – Svaz kulturistiky a fitness České republiky pořádal mistrovství Moravy a Slezska dětí, dorostu a juniorů v kulturistice, physique, fitness, bodyfitness a bikiny fitness.

Velký úspěch dosáhla i děvčata z Břeclavska, Iva Bučková a Kristýna Dubcová z Moravské Nové Vsi. V kategorii fitness dívky mladší postoupily do finále mezi šestici nejlepších. Iva Bučková obsadila krásné třetí místo a Kristýna Dubcová získala první místo a stala se tak mistryní Moravy a Slezska pro rok 2014. Obě děvčata z oddílu All Stars fitness tým Lužice tak postoupily na mistrovství ČR.

To se konalo v neděli 1. června v kulturním domě v Čelákovicích. V semifinále předvedli soutěžící svou volnou sestavu, kde porota hodnotila především předvedení síly: počet silových prvků, stupeň obtížnosti, nápaditost, ohebnost, počet flexibilních prvků, dynamiku, tempo, originalitu, osobitost projevu. Ve velmi silné konkurenci do finále postouplo dvanáct děvčat a tři chlapci. Hned pět dívek, které se probojovaly do finále bylo z oddílu All Stars fitness tým Lužice.

V kategorii starších dívek se na pátém místě umístila Kateřina Knápková a čtvrté místo patřilo Veronice Pekařové. V kategorii mladších dívek skončila na šestém místě Natálie Bílíková na pátém Hana Holišová. Nejlépe si vedla Kristýna Dubcová, která si domů odvezla velmi cennou stříbrnou medaili a nominaci do české reprezentace.
Od 14. do 16. června se uskuteční mistrovství světa ve fitness dětí a Kristýna Dubcová u toho nebude chybět!

9agklk-hxYht_Nk9FPHjud-wLtTzj_TkXgEwpc3Tbx6ANsFt-DvNGTfKuQzD1kUYfuLRJOg

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Fosfa a.s. spustila projekt FAIR PLAY

FosfaSport Vyústěním podpory sportovních klubů z Břeclavi a okolí společností Fosfa bylo založení zastřešujícího projektu FOSFA …