Do Mikulova s bubny a bubeníky – hromadné bubnování na Eurotrialogu

MIKULOV

přinášíme Vám aktuální informace k letošnímu již 18. ročníku festivalu Eurotrialog Mikulov, který se uskuteční během posledního srpnového víkendu 26. a 27. srpna.
Festival hlásí další novinku –
v sobotu 27. srpna vystoupí obří bubenická kapela složená z profesionálních hudebníků i samotných návštěvníků festivalu. Základ nového bandu tvoří kmenoví hráči €žSletu bubeníků Pavel Fajt, Pavel Koudelka, Papis Nyass a Ephraim Goldin, které doplní Jarda Noga alias Žirafáč, bývalý bubeník UJD. Místo objemných bicích souprav si hudebníci přivezou djembe, konga, bonga, cajony a další perkuse a bubny lehčího kalibru, a vytvoří scénu na prostranství kolem amfiteátru.

Eurotrialog Mikulov servíruje již tradičně kvalitní porci hudby, která se vyhýbá mainstreemu. Letošní program představí v malebném prostředí mikulovského amfiteátru interprety několika generací, jejichž společným jmenovatelem je originalita, opravdovost a poctivost v přístupu k hudbě. Vystoupí Lenka Dusilová, Mateřská.com, Schrödingerova kočka, třicetiletá Laura a její tygři nebo Kittchen, Poletíme!, Planety a další. Děti do 15 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

S přáním příjemných letních dní

Zuzana Minaříková a Silvie Marková

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Nektárium – July Haluzová

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie Břeclav / synagoga Břeclav 28. 6. – 28. 7.2024 …