Další zlato a stříbro pro Lady Stars

DOLNÍ BENEŠOV – Dvě zlaté medaile a jednu stříbrnou přivezli tanečníci a tanečnice TS Lady Stars ze soutěže Mistrovství ČR IFMS.

Zhruba 800 soutěžících, přeplněná hala, soutěžní sestavy od rána do noci, velice náročná práce poroty – taková byla kvalifikace IFMS na severní Moravě. A Lady Stars se opět neztratily, ba naopak – všechny tři jejich choreografie byly oceněny porotou medailemi, diváky pak obrovským potleskem. Lady Stars určitě obohatily choreografie celého dne. Obě show (Pomáda mladších dětí a Zloba – královna černé magie starších tanečníků) byly neuvěřitelně krásné a celá hala je sledovala s napětím a zájmem.

Nově se také představila v kategorii pompom s barevnou choreografií Papoušci z Ria hustopečská děvčata v mladší dětské věkové kategorii. Druhé místo a stříbrná medaile je výzvou k ještě intenzivnějším tréninkům, aby to dotáhli na mistrovství ČR k ocenění nejvyššímu.

„Děkuji všem tanečníkům za práci, kterou tancování věnují, děkuji za úspěchy i rodičům, protože bez jejich pochopení a pomoci by medailová ocenění probíhala jen v našich snech. Největším úspěchem je pro nás ale naše spokojenost z dobře zatancovaných skladeb, oceněných obrovským potleskem burácející haly. Také mnohokrát děkuji ředitelství gymnázia, hlavně panu řediteli Sedláčkovi, který práci TS Lady Stars podporuje i oceňuje. Naše medaile jsou i vaším oceněním!“ poděkovala Věra Komoňová, vedoucí skupiny.

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …