Bylo by bláhové si myslet, že se nám podaří vymýtit rozvody – Začal Národní týden manželství

HUSTOPEČE (juh) – Každý rok v týdnu okolo svátku zamilovaných se koná Národní týden manželství. Letošní 9. ročník probíhá tento týden od 9. do 16. února.

Mottem Národního týdne manželství jsou otázky: Šťastně až do smrti? Není to jen pohádka? Jak mít vztah, který vydrží…

Hustopečský Farní sbor Českobratrské církve evangelické se ve spolupráci s ostatními církvemi ve městě rozhodl podpořit Národní týden manželství také v Hustopečích. Pro všechny, kteří jsou už svoji, nebo se teprve do manželství chystají, připravil přednášku brněnského psychologa Václava Stávka na téma Manželská komunikace – hry a scénáře. Beseda pro manžele a snoubence se uskuteční v kavárně Romance v Hustopečích, účast je zdarma a hlídání dětí zajištěno.

Evangelická farnost kromě této přednášky uskuteční také obnovu manželských slibů v neděli 22. února a dále zve na promítání filmu V jednom ohni, které se uskuteční 26. února v 18.00 na evangelické faře.

„Bylo by bláhové si myslet, že se nám podaří vymýtit rozvody. Stejně bláhové je ale myslet si, že pro vztah nemusím nic dělat. Chtěli bychom takto především povzbudit všechny, kteří už jsou svoji nebo se teprve do manželství chystají nebo jsou dlouholetými partnery, aby zainvestovali do svého vztahu, protože si to jistě zaslouží,“ říká hlavní organizátorka Národního týdne manželství v Hustopečích Kateřina Rybáriková.

Více informací můžete získat na tel. 605 545 592, e-mailu: Rybarikova.Katka@seznam.cz nebo na www.tydenmanzelstvi.cz

 

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

70 let volejbalu na Lokomotivě si připomněly také žákyně z osmi klubů Jižní Moravy

BŘECLAV V sobotu 13. 4. 2024 se uskutečnil k příležitosti oslav sedmdesátého výročí vzniku volejbalového …