Břeclavští plavci závodili na letních mistrovských soutěžích

V měsíci červnu a červenci proběhly letní mistrovské soutěže a své želízka v ohni zde měl také Klub sportovního plavání „DELFÍN“ Břeclav. Závodní plavci našeho klubu poměřili síly z nejlepšími na různých místech České republiky. Jako první si určitě zaslouží uvést Dominka Limová (2006), které se podařilo na Poháru ČR v Prostějově vybojovat bronzovou medaili v disciplíně 50M. Jen těsně ji navíc unikla další medaile na trati 100M, kde doplavala na krásném 4. místě. Dominika je určitě spokojená a ráda, že se ji vrátila forma.
Další spokojená břeclavská plavkyně je Sára Slámová (2003). Na MČR 14 letého žactva v Pardubicích svedla urputný boj o bronzovou medaili na trati 200P, kde sice nakonec na medaili nedosáhla, ale 4. místo na takto významné soutěži je určitě moc pěkný výsledek.
Výborně si vedla další naše úspěšná plavkyně Denisa Piškulová (2001) na MČR dorostu v Praze, když ve finále zaplavala skvělý čas 2:32,56 na náročné trati 200M a dokončila tak závod na pěkném 5. místě.
Na MČR 13 letého žactva v Ostravě náš klub zastupovaly dvě plavkyně. Anička Blažková (2004) zaplavala nejlépe v disciplíně 200Z, kde dokončila na 14. místě a Soňa Chlubnová (2004), které se nejvíce zadařilo na trati 200M, kde doplavala na 16. místě.
Jakub Tréšek (2005) závodil na MČR 12. letého žactva ve Zlíně a nejlepší výsledek 14. místo dosáhl v disciplíně 1OOM.
Klub sportovního plavání „DELFÍN“ tímto zakončil úspěšnou letní plaveckou sezónu a přeje všem plavcům hezké prázdniny. Závodní plavci začínají novou sezónu již 23. 8. soustředěním v Polsku.

Robert Janík

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Hokej je stále nejdražším masově populárním sportem:

Zdroje info: Týmuj, Aspen Příspěvek od: Radek Štěpán  Sport pro mnohé z nás znamená mnohem …