Břeclavané sahali na Lapači po cenném bodu, Vsetín rozhodl pět minut před koncem

VHK Vsetín – HC LVI Břeclav 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)

Branky a nahrávky: 18. Ostrčil (Dvořák), 34. Kolařík (Řezáč, Zúbek), 55. Řezáč (Dvořák, Kolařík) – 43. Tobola (Zháňal), 44. Školoud (Vachutka)

Vyloučení: 5:9      Využití: 2:0

Břeclavané předvedli na Valašsku skvělý výkon a přestože prohrávali po dvou třetinách už 0:2, dokázali se slepenými brankami Toboly a Školouda dostat znovu do zápasu. Jenže hned poté nevyužili dvojnásobnou přesilovku a pět minut před koncem třetí třetiny propálil Dusíka potřetí domácí hráč a zajistili Vsetínu tři body za výhru 3:2. Čtyři kola před koncem tak Břeclav ztráci na osmou Opavu čtyři body. Ztrátu může dotáhnout ve středu od 18 hodin v miniderby proti brněnské Technice.

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …