il.foto

Břeclav v přípravě opět prohrála

BŘECLAV (juh) – Po porážce od třetiligové Dunajské Lužné neuspěli fotbalisté MSK Břeclav ani v duelu se soupeřem z krajského přeboru. Spartě Brno podlehli na svém hřišti po slabém výkonu 1:2.

Domácí tým tentokrát postrádal bojovnost a nasazení a jeho hře chyběla potřebná přesnost. Absence kapitána Pavla Simandla byla až příliš citelná. Navíc Břeclavané soupeři oba góly nabídli svými chybami. Hosté se ujali vedení v závěru prvního poločasu, když domácí obrana nedokázala včas uklidit do bezpečí míč, který rozezněl tyč za brankářem Prokopem. Po hodině hry nabídli domácí nepovedenou malou domů Sparťanům druhou branku. Za Břeclav pouze snižoval dvacet minut před koncem střídající útočník Tomáš Pospiš. Krátce před koncem mohl tentýž hráč i vyrovnat, ale nedokázal zblízka protlačit míč přes obránce Sparty do sítě.

MSK BŘECLAV: Prokop – Dobšíček, Zezula, Klusák, Košut – Sycha, Paděra, Giertl, Jurčík – Horváth, Tetur. Střídali: Kunický – Lošťák, Wallisch, Pospiš.

MSK Břeclav čeká v sobotu generálka před třetiligovým jarem proti Vyškovu. Hrát se bude od 11 hodin v Sedleci.

Inline hokej – rozpis zápasů JERSEY 53 MČR- sezona 2024

PŘÍPRAVKA DatumČasKoloDomácíHosté05.05.202410:301HC Lvi BřeclavIHC Night Birds Přerov05.05.202413:001IHC Devils ZlínHC Lvi Břeclav05.05.202414:301HC BoskoviceHC Lvi Břeclav19.05.202409:302HC Lvi …