Břeclav neudržela dvoubrankové vedení

FK Mutěnice – MSK Břeclav 2:2 (0:2)
MUTĚNICE (juh) – V dalším přípravném utkání remizovali fotbalisté MSK Břeclav v Mutěnich s místním divizním týmem.

Celek z Hodonínska vstoupil do utkání aktivně. Hned ve 2. minutě pálil Koplík, vzápětí musel brankář Prokop řešit šanci zkušeného Koštuříka. Pak byl na hranici pokutového území faulován Holešinský, ale Bíza mířil z přímého kopu jenom do Prokopovy náruče.
Postupně se však začali osmělovat i hosté a v 27. minutě Horváth otevřel skóre zápasu. Od tohoto okamžiku převzali hráči MSK iniciativu a svoji převahu korunovali další brankou. Na rohový kop si naskočil Lošťák a jeho hlavičku směřující do sítě nešťastně tečoval do vlastní branky Bíza.
Zatímco v první půli měli hosté hru většinu času pod kontrolou, ve druhé se už hrálo podle mutěnických not. V 57. po rohovém kopu snížil Holešinský na 1:2. Po střele Trávníka ještě pomohlo Břeclavi břevno, ale v 72. minutě prostřelil Radim Holešinský náhradního břeclavského brankáře Vojtěcha Bízu a srivnal skóre zápasu.
Branky: 58 a 72. Radim Holešinský – 27. Antonín Horváth, 42. Michal Bíza vlastní.
MSK BŘECLAV: Prokop (46. V. Bíza) – Košut, Zezula, Lošťák, Dobšíček – Jurčík, Paděra, Simandl, Wallisch – Giertl, Horváth (Tetur, Nešpor, Svoboda).

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …