Běžci bojovali na několika frontách

BŘECLAV (Lk) – Vytrvalci z Břeclavska se v minulém týdnu představili na několika závodech.

Doubková zvítězila ve Znojmě

ZNOJMO – Ve Znojmě uspořádali Běh Gránicemi o pohár starosty města Znojma. Na trati 7,5 kilometru v kategorii nad 40 let skončil na čtvrtém místě Radek Bárta z Velkých Pavlovic časem 34:03. Ženy v kategorii do 35 let běžel trať dlouhou cca 3.000 m. Zde byla první Kateřina Doubková z Perné časem 11:05, pátá skončila Karolína Bártová z Velkých Pavlovic za 12:36 minut. Závod běželo celkem 80 závodníků.

Špacír opět vyhrál

NÁMĚŠŤ NA HANÉ – V Náměšti na Hané se konal závod Krakovecká 11 a, jak název napovídá, běželo se na trati 11 kilometrů. Svoji suverenitu v kategorii nad 60 let v ČR potvrdil Ladislav Špacír z Lokomotivy Břeclav, který opět zvítězil časem 44:05 minut. Závod dokončilo 73 závodníků.

Pátá místa v Pardubících

PARDUBICE – Známá běžecká dvojice z Perné se zúčastnila dalšího závodu, tentokrát Pardubické devítky. Pavel Hrdina v závodě mužů skončil na pátém místě výkonem 29:51 minut, v závodě žen skončila Martina Vévodová rovněž pátá  časem 35:36 minut. Závod dokončil úctihodný počet 401 vytrvalců.

David Bartal: Lvice jsou super parta

Fosfa SPORT – HC Lvi Břeclav Trenérem roku 2023 byl za hokejový klub FOSFA HC …