Petrjanoš opět bronzový

PRAHA /Lk/ – Mladí atleti měli vrchol své letošní sezóny na kryté dráze, když se v Praze konalo mistrovství Českaj jednotlivců žactva. Z Břeclavska se zúčastnila skupina atletů z Břeclavi a Hustopečí. I když byla nepočetná, podali atleti dobré výkony, přivezli medaili, osobní rekordy i rekordy Břeclavska. Nejúspěšnějším byl opět Jakub Petrjanoš, který ve vícebojích zuískal bronzovou medaili a stejně úspěšný byl nyní i v Praze a ve skoku vysokém, získal opět bronzobou medaili, tentokrát ve skoku vysokém za výkon 172. Více ambicí měl ve skoku dalekém, kde již překonal šestimetrovou hranici. Zde se mu však nevedlo a výkonem 556 skončil na 14.místě. Velmi nečekané, ale výborné páté místo si vybojoval Tomáš Oberndorfer. V rozběhu na 60 m překážek pekonal rekord Břeclavska časem 8,75 a ve finále se ještě zlepšil na 8,58, což je velmi kvalitní výkon. Běžel ještě v rozběhu 150 m a časem 18,35 si zlepšil osobní rekord. Z dívek  na sebe upozornila Denisa Stehlíková osobním rekordem ve skoku vysoké 157, zlepšení o 2 centimetry. Pro dva kvalitní osobní rekordy si v Praze byl Daniel Juráš, zaběhl dva nejlepší letošní výkony, na 60 m 7,62 a 300 m za 38,66. Sedné místo celkově získala štafeta 4×300 m v sestavě Oberndorfer,Prokeš, Juráš a Petrjanoš.

Ohlédnutí za uplynulou sezonou hokejových lvíčat

Ohlédnutí za uplynulou sezonou hokejových lvíčat Libor Kocúr sekretář klubu Ligové soutěže skončily, hokejisté z …