16 medailí pro břeclavské judo

Mladí „judo bojovníci“ ze Soukromé školy bojových sportů Břeclav přitvrdili. Po úspěchu na prvním poprázdninovém turnaji v Malackách, kde získali 9 cenných kovů, vybojovali na soutěži zvané Vinacz cup, která se konala ve Tvrdonicích, medailí 16. Na zlato dosáhli Jakub Šlichta, Ema Helešicová, Klára Bernátová. Alexandr Dvořáček, Richard Březovič, Jan Bartůněk /nováček/ a Blanka Bartolšicová /5 let/. O stupínek níže, tedy stříbro vybojovali Štěpánka Bernátová/5let/, Barbora Casková, Martin Kopeček, Jiří Vlk, Teodor Žďárský a Radek Darmovzal. Bronzovou medaili si domů odvezli Matyas Vlk /poprvé na soutěži/, Štěpán Maděryč a Ondřej Březovič. Na čtvrtých a dalších místech se umístili Teodor Dokoupil, Lukáš Holešinský, Filip Michalica, Jakub Miškeřík, Tibor Vrána, Jan Davčík, Lukáš Uher, Zuzana Bernátová, Jakub Sýkora, Tomáš Cigánek,   David Bolboceanu a Alan Bartl /nováček v kategorii dorostu/. Soutěže se zúčastnilo celkem 174 závodníků. Břeclavský oddíl se stal nejpočetnější skupinou – 28 závodníků.