Muži v Bíteši body nevydřeli

HC Spartak Velká Bíteš : HC Lvi Břeclav  3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Sestava Velká Bíteš :           Alexa, ( Bartošek) – Grman, Rosendorf, Vojáček, Šidák A., Novák, Trnka – Bednář, Šidák M., Račický, Florek, Štěpánek, Petrčka, Grmela, Touška, Pospíšil

Sestava Břeclav:                  Hübner ( Foukal ) – Papp, Směřička, Dora, Weber, Klauda, Göndör – Hrbatý, Lenkovič, Gabriška, Juránek, Průdek, Zháňal, Nešpor, Jajcay, Mikulič.

Branky :  6. Grmela ( Rosendorf ), 19. Šidák M. ( Štěpánek ), 53. Račický ( Pospíšil, Touška) – 4. Gabriška ( Hrbatý)

Vyloučení: 2:3     Využití 1:0     Oslabení 0:0

Lvi jeli do Velké Bíteše s cílem odčinit prohru z úvodního domácího zápasu a  přiblížit se bodově první sedmičce. Před zápasem domácí Spartak sedmý v tabulce toužil poskočit výše a dotáhnout se bodově co nejblíže k první trojce.

První třetinu měli na ledě převahu domácí hokejisté, kteří na Lvy nastoupili s velkým nasazením. Z úvodní branky zápasu jsme se radovali my, když se povedlo využít zaváhání jednoho z domácích obránců a přečíslení 2 na 1 využil M. Gabriška ( na snímku). Domácí zbraně nesložili a po dvou minutách zaslouženě stav utkání srovnali. I po zbytek první třetiny byla převaha na straně domácího týmu, který se také nakonec dokázal dostat do vedení v 19. minutě. Za pouze jednobrankové vedení domácího týmu můžeme děkovat F. Hübnerovi v brance Lvů, který předváděl opět vynikající výkon.

Do druhé třetiny ovšem Lvi vlétli jako vyměnění. Těchto dvacet minut bylo zcela v naší režii a Alexa v brance domácího týmu si několikrát vysloužil potlesk diváků. Nedokázali jsme proměnit i několik vyložených šancí včetně samostatného úniku R. Zháňala. Po čtyřiceti minutách mohli tentokrát domácí velmi děkovat svému brankáři, že byli stále ve vedení.

Poslední třetina utkání byla herně vyrovnaná a obou týmů hráli jednoznačně prim brankáři. Šancí ke skórování měli oba týmy velké množství. Branku ovšem vstřelili pouze domácí při své přesilové hře.

Další šanci na body budou mít Lvi doma v sobotu 9.12 od 17:00, kdy přivítají Uh. Ostroh.

Stav základního kola krajské ligy mužů Jihomoravského a Zlínského kraje po víkendových zápasech

Název části: Základní část (zč)
Tabulka dle: SDŘ článek 416 je shodná jako SDŘ článek 417 po písmeno E)

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …