Předvánoční jižanské derby vyznělo lépe pro Hodonín. Břeclav prohrála 2:5

SHK Hodonín – HC LVI Břeclav 5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Branky a nahrávky:
14. Špok (Nedvěd, Škápik), 36. Jurásek (Špok, Nedvěd), 38. Jurásek (Peš), 51. Peš (Špok, Jurásek), 60. Peš (Špok) – 22. Zháňal (Směřička), 56. Směřička (Tobola, Průdek)
Vyloučení: 5:7     Využití: 2:0     V oslabení: 1:0

Třetí vzájemný zápas Hodonína a v Břeclavi byl velmi očekávaný. Před slušnou diváckou kulisou Lvi nepotvrdili zlepšující se výsledky poslední doby a od úvodních minut se bránili náporu domácího celku. Ujala se ale jen přesilovková rána Špoka. Břeclavané na začátku druhé části díky Zháňalově ráně vyrovnali a rozjásali tak více než stovku svých příznivců. Dlouho pak drželi s domácími krok, srazilo je až střelecké umění Juráska, který dal dvě branky během tří minut. Směřička ještě ve třetí třetině snížil krásnou ranou z voleje na 2:4, sekundu před koncem utkání ale Hodonín střelou do prázdné branky pojistil své vítězství 5:2. Břeclavany nyní čeká pár dní volna, než začnou opět trénovat, aby se připravili na další zápas ve Vsetíně (29.12.).

Inline hokej – sezona 2024

Od sezony 2024 dochází k úpravám některých pravidel soutěží inline hokeje v Česku i v …