Žákyně A jsou mezi nejlepší čtyřkou kraje

Poslední předvánoční víkend byl pro naši mládež nabitý. V sobotu jsme vyslali tři týmy žákyň do 5. kola Krajského přeboru, v neděli se hrálo 3. kolo soutěže mladšího žactva Pohár 7. tříd, kde nás reprezentovala 4 družstva.

Sobotní kolo starších žákyň jsme s našim Áčkem hostili v břeclavské hale na Lokomotivě. Našim holkám se dokonale podařilo využít domácí prostředí a převálcovaly DDM Brno, Junior Brno i VK KP Brno B. První místo ve skupině B je posunulo do první čtverky. Před vánoční pauzou se tak dostaly mezi nejlepší čtyři celky jižní Moravy!

V neděli se ve sportovní hale v Charvátské Nové Vsi odehrála první skupina Poháru 7. tříd. Zde máme dokonce dvě zastoupení mezi nejlepší čtverkou! Břeclavští kluci i holky opět nenechali nikoho na pochybách, že první dvě příčky patří jim. Za sebou nechali jak VK KP Brno D, tak i Teslu Brno. Mezi sebou si tak Břeclaváci dali rozhodující zápas, v němž byly tentokrát úspěšnější holky a oplatily tak klukům porážku z minulého kola.

Další zápasy KP žákyň a žáků jsou naplánovány hned na první víkend po vánočních svátcích (tj. 7. 1. 2017), soutěž mladšího žactva bude pokračovat v neděli 15. 1. 2017.

LF, MW, VF

Zdroj: www.volejbalbreclav.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Muzejní noc na Pohansku

25. 5. 2024 Přijďte s námi procestovat historii! Letošní muzejní noc se odehraje na zámečku …