Z neuzamknutého vozidla odcizil peněženku

BŘECLAVSKO: Policisté hledají klíčové svědky. /VIDEO/

https://www.policie.cz/clanek/prisel-o-doklady-i-o-platebni-karty.aspx

O tom, že auto není trezor, se v Podivíně přesvědčil majitel staršího vozidla, který nechal na sedadle spolujezdce peněženku, ve které měl osobní doklady, hotovost a dvě platební karty. Tohoto využil dosud neznámý pachatel, který z automobilu odcizil peněženku i s jejím obsahem. Následně prostřednictvím takto získaných platebních karet provedl desítku transakcí.

Policisté mají k dispozici videozáznam svědků (muž a žena), kteří by svým svědectvím mohli přispět k řádnému objasnění případu. Z tohoto důvodu žádáme občany, kteří by na zveřejněném videu poznali tyto svědky, aby kontaktovali policisty na telefonním čísle 974 632 701 nebo na tísňové lince 158.

V této souvislosti doporučujeme všem řidičům, aby ve svých vozidlech nenechávali žádné cenné předměty a vozidlo si vždy řádně zabezpečili. Pokud už z nějakého důvodu musíte v autě nechat cenné věci, pak tyto věci uschovejte např. do kufru vozidla, aby na ně nebylo vidět a využijte hlídaného parkoviště. Při odchodu od vozidla vždy zkontrolujte uzavření oken a uzamčení dveří.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Cyklistická sezóna je v plném proudu

BŘECLAVSKO: Policisté se v Lednici zaměřili na cyklisty.  Cyklistická sezóna je v plném proudu a na …