17.11. HC Lvi Břeclav : VHK Vsetín                    6:5

19.11. HC Spartak Uh. Brod : HC Lvi Břeclav   5:9

25.11. HC Brumov – Bylnice : HC Lvi Břeclav    5:4

17.11. HC Lvi Břeclav : VHK Vsetín                   6:12

19.11. HC Spartak Uh. Brod : HC Lvi Břeclav   3:15

25.11. HC Brumov – Bylnice : HC Lvi Břeclav  10:2

Ml. dorost

19.11. HK Kroměříž : HC Lvi Břeclav                 7:2       (3:1, 1:0, 3:1)

25.11. HC Lvi Břeclav : SHKm Hodonín             7:8 s.n.(2:1, 1:4, 3:1)

Minihokejové turnaje:

V uplynulých dnech se naše týmy zúčastnili těchto minihokejových turnajů. 2. třídy 19.11. v Hodoníně, kde se utkala Lvíčata s brněnskou Technikou a Warriorem Brno. 3. třídy 17.11. zajížděli na led brněnského Warrioru, kde na ledě střídali naše 4. třídy, které zde v dopoledním programu měli svůj poslední minihokejový turnaj před přechodem na velké hřiště. Třeťáci se utkali s Hodonínem a Warriorem a jejich o rok starší spoluhráči se Znojmem a domácím Warriorem Brno.

4. třídy

Svůj první soutěžní zápas na velkém hřišti mají za sebou naše čtvrté třídy a to hned s jedním z nejtěžších soupeřů. V neděli 26.11.  se premiérově představili v souboji s brněnskou Kometou. Na ledě bylo na našich vidět v celém zápase rozkoukávání, z něhož plynuly také chyby. Zejména v začátku zápasu bylo vidět, že minihokej 3 na 3 je úplně jiná hra. Lvíčata se občas zapomínala v postavení mimo hru a  také bylo hřiště najednou daleko větší. Postupem uběhnutého času byl náš výkon daleko lepší a dle slov trenéra je vidět, že se náš výkon bude postupně zvedat.

Ml. žáci

Mladší žáci mají za sebou povedená tři utkání. Zejména vydřené domácí vítězství nad v tabulce čtvrtým Vsetínem, ukázalo že tým se začíná pomalu zvedat a i hráči, kteří hrají v této kategorii prvním rokem se začínají postupně dorovnávat svým starším spoluhráčům. Radost našich byla po vítězném zápase veliká. V neděli na ledě Uh. Brodu si všichni připsali své druhé vítězství v řadě a v tabulce začínají tak stahovat náskok týmů před námi. V sobotu 25.11. to ovšem na ledě Brumova – Bylnice těsně nevyšlo. V nervy drásajícím souboji byli nakonec o jednu branku úspěšnější domácí.

St. žáci

Starší žáci si připsali z minulých tří zápasů jenom dva body za výhru v Uh. Brodu. Bohužel tuto kategorii v poslední době trápí příliš mnoho inkasovaných branek. V domácím zápase se Vsetínem jsme sice dokázali 6 branek vstřelit, ale soupeř byl o stejný počet ještě úspěšnější. Naši hokejisté občas při útočné snaze zapomínají trošku na zadní vrátky a jejich protivníci naše chyby povětšinou neomylně trestají. V Uh. Brodu jsme si chuť spravili, ovšem na ledě v Brumově – Bylnici přišlo další vystřízlivění a opět obehraná píseň našich nevyužitých příležitostí a naopak velké efektivity domácího celku.

Ml. dorost

Mladší dorost jel bojovat o vylepšení své pozice před nadstavbou do Kroměříže. V zápase nám skvěle vyšel úvod. V prvních deseti minutách se domácí povětšinou brání ale ze spousty příležitostí vytěžíme pouze jenom jednu tyč domácí branky. To jako by nakoplo domácí tým, který přidá a je to on, který je nyní v zápase na koni. Na branky se čeká ač do 17. minuty, kdy se poprvé prosadí domácí celek. Hned po vhozeném buly je to po pěkné akci 2:0 pro domácí tým. v 19. minutě střílíme kontaktní branku, na kterou ovšem ještě domácí opět reagují a do kabin kráčí s dvoubrankovým vedením. Druhá třetina byla na branky chudší, ale domácí jsou po tuto dobu aktivnější a tak jediný zásah přichází z jejich hokejek. Ve třetí třetině  Kroměříž čeká v klidu na naše útoky, a vyráží do nebezpečných protiakcí. Zaslouženě tak zvítězil domácí tým.

V domácím derby s Hodonínem je první třetina utkání spíše v naší moci. V její polovině se konečně prosazujeme a jdeme zaslouženě do vedení. Drtiči dokážou vyrovnat necelé tři minuty před koncem závěrečné části, ale do šaten nakonec s vedením kráčí Lvi.

Ve druhé třetině led patří zpočátku také našim barvám. přichází i dvě přesilové hry. Využita je pouze ta první. Máme dvoubrankový náskok. Mezi 28. a 34. minutou nepochopitelně polevujeme a hosté střílí z každé větší šance gól. Trefí se hned čtyřikrát. Nápor hostujícího celku naštěstí brzdí další naše přesilová hra, kdy se dokážeme na ledové ploše srovnat, nic méně ke korekci skóre nedochází.

Třetí část je ve znamení naší snahy o vyrovnání. Přichází ale další rána do naší sítě v 45. minutě. Za 17 vteřin se ovšem prosadí náš celek a začne stíhací jízda v 51. a 53. minutě dvě branky v rychlém sledu a je srovnáno. Drtiče nyní na ledě drtíme. V polovině 55. minuty jsme ovšem v náporu zastaveni a jsme nuceni se bránit v oslabení. po jeho skončení si již ani jeden celek větší příležitosti nevypracuje a o bonusovém bodu tak rozhodují nájezdy, v nichž jsou lepší hosté.

Domácí zápasy mládeže do 17.12.

2.12. 11:45 mladší žáci hostí HK Kroměříž B v 13:45 st žáci Rakousko – slovenský výběr EHC Lions.

3.12. 12:30  3. třídy a jejich minihokejový turnaj se soupeři Kometa Technika Brno.

9.12. 11:45 poprvé na velkém hřišti na domácím ledě 4. třídy přivítají EAC Junior Capitals

16.12. 11:45 a 13:54 ml. a st. žáky prověří Bobři Val. Meziříčí

17.12. 10:15 3. třídy opět na domácím kluzišti při turnaji pořádaném HO Hamíkovo. Našimi soupeři budou Znojmo a HO Hamíkovo.

16.12 či 17.12 by se měl na domácím ledě  představit ve druhém kole nadstavby i ml. dorost. Čas a soupeř prozatím není znám.

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …