3.3. HC Uh. Hradiště : HC Lvi Břeclav                10:2

10.3. HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh             0:12

3.3. HC Uh. Hradiště : HC Lvi Břeclav                6:1

10.3. HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh            6:4

1.3. HC Lvi Břeclav : HC Vítkovice Ridera B     3:4  (0:1, 1:2, 2:1)

4.3. HC Lvi Břeclav : HC Olomouc                      1:5  (0:2, 1:2, 0:1)

10.3. SHKm Hodonín : HC Lvi Břeclav                0:11(0:2, 0:6, 0:3)

11.3.  HC Lvi Břeclav : Hokej Uh. Ostroh            6:8  (2:3, 2:4, 2:1)

1.- 4. třídy

Druháci již mají po svých svazových turnajích. V posledním vystoupení v Rosicích u Brna  3.3. od 10:00 měli na programu zápas se znojemskými Orlíky a poté s malými hokejisty z Blanska. Druháky tak čekají v této sezoně ještě dva turnaje. 17. 3.- 18.3. italské Bolzano a 24.3. turnaj v Brumově – Bylnici.O připravovaných akcích více na konci článku.

11.3 poslední minihokejový soutěžní turnaj odehráli i třetí třídy. V Brně v hale na Úvoze se utkali s HO Hamíkovo a Znojmem.I naše třetí třídy ještě budou čekat dva turnaje mimo Břeclav o poháry a medaile.

4. třídy již mají po neděli 11.3. také své soutěže odehrány. 4.3. na svém ledě přivítali brněnskou Kometu. hosté rozhodli utkání lepším pohybem zejména ve druhé třetině, kdy se dostali do trháku.V poslední zápase s Vyškovem 11.3. byl stav po dvou třetinách nerozhodný. Oba týmy měli spousty šancí, hostující celek ovšem v poslední třetině o něco více štěstíčka. . I čtvrťáky ještě čeká jedna akce a to 17.3. domácí turnaj.

Ml. žáci

Mladší žáci v soubojích se soupeři z horních pater tabulky odehráli své zápasy jak nejlépe mohli.Vzhledem k doznívající chřipkové epidemii doplňovali vybraní hráči tým st. žáků, a tak do utkání nemohli nastoupit v maximální možné sestavě. Oba soupeři naše hráče předčili zejména svojí činností v útočné činnosti, když dokázali své příležitosti využívat.

St žáci

Starší žáci v Uh. Hradišti neodehráli svůj zápas tak jak by si trenéři představovali. Ač v neúplné sestavě tak konečný výsledek přece jenom mohl být příznivější. Na body by to i přesto nejspíše nepostačovalo. Domácí utkání s Uh. Ostrohem naopak bylo z naší strany ve)lmi dobré. Ani v tomto zápase jsem rozhodně nebyli favoritem, ale všichni na ledě příkladně zabojovali a nakonec si do tabulky připsali překvapivé body za výhru.

Ml. dorost

Dorostenci měli na programu hned 4 zápasy. Jednu dohrávku hned 1.3. ,když do Břeclavi přijel tým HC Vítkovice Ridera B. dorost odehrál velmi dobré utkání, když se hosté ujali vedení, které si udržovali až do třetí třetiny.Našim se povedlo dostat vítkovické hráče pod větší tlak až ve třetí části, ale ani závěrečná power play již k vyrovnání nevedla.

V dalším zápase, se suverénem soutěže, s  Olomoucí bylo k dispozici pouze 10 našich hráčů vinou chřipkové invaze. Hosté přijeli se čtyřmi útoky a třemi obranami. Na ledě břeclavský dorost po celý zápas dělal co mohl. Bohužel jsme se nevyvarovali několika chyb. V první třetině dvě zbytečné ztráty kotouče na vlastní modré při zakládání útoku znamenali dva kontry a dvě branky v naší síti. Také ve druhé třetině Olomouc trestala naše chyb. Nic méně bojující Břeclav dosáhla na branku do šatny. Třetí třetina byl z naší strany asi nejvíce povedená a kluci si dokázali vypracovat i 4 tutovky, které bohužel nedokázali proměnit. Krutý výsledek vzhledem k průběhu utkání.

Již v plné sestavě se další víkend jelo na led hodonínských Drtičů. První třetina byla na šance vyrovnaná, ač naši měli puk více ve své moci. Svoji mírnou převahu dokázali také přetavit ve dvě branky. když jsme hned v prvních minutách druhé třetiny dvakrát skórovali, domácí Hodonín se úplně složil. Kluci svého soupeře ničili pěknými kombinacemi a branek jsme nakonec mohli dát i mnohem víc. Nejvyšší výhra v sezoně v derby byla pro naše barvy velmi sladká.

Hned následující den jsme hostili na domácím hřišti Uh. Ostroh vyrovnaný zápas, velmi dobře odehraný z obou stran. Rozhodující momenty: 11. minuta břeclavská přesilová hra, propadnutí kotouče v útočné třetině a proměněný brejk a vyrovnání na 1:1, o dvě minuty později opět chyb při rozehrávce a hosté poprvé ve vedení. 40. minuta a dvě slepené branky hostujícího týmu, do šatny,  během 13 vteřin. vedení soupeře po dvou třetinách již o tři branky. Třetí třetina a skvělý výkon našich, kteří soupeři povolí pouhých 5 střel na naši branku. Ovšem v prvních deseti minutách jsme nedokázali proměnit dvě přečíslení 3 na jednoho, dvakrát naši hráči minuli prázdnou klec Uh. Ostrohu. Ke snížení dochází až v 53 a 55. minutě zápasu. hosté jsou nuceni vzít si time out, který na našem tlaku stejně neubírá. I přes další vyložené šance se vyrovnání nedočkáme a při naší závěrečné power play nakonec inkasujeme 9 vteřin před koncem utkání: Skvělý zápas napínavý po celých 60 minut.

Program domácích zápasů mládeže do 25.3.

18.3. od 10:15 poslední domácí utkání ml. dorostu. soupeř Kroměříž

24.3. od 11:45 a 13:45 hostí ml. a st žáci HC Spartak Uh. Brod

25.3. v 10:15 a 12:15 taktéž ml. a st. žáci v posledním soutěžním zápase vůbec hostí HK Kroměříž

Turnaje týmů hokejová mládeže HC Lvi Břeclav v březnu

17.3. jediný domácí turnaj pořádají 4. třídy (U10).

Časový rozpis domácího týmu:       8:00 Břeclav : Hodonín

9:55 Břeclav : Senica

12:40 Břeclav : Technika Brno

15:40 Břeclav : Warrior Brno

1+2. třída (U8)

17 – 18.3. Jarní turnaj Bolzano (Itálie) – turnaj 16 týmů z 6 zemí (Itálie, Německo, Rakousko, Slovinsko, Švýcarsko, ČR).

Naši soupeři v zákl. skupině: Landshut (D), EAC Junior CSapitals (A), SV Kaltern (I).