O uplynulých dvou víkendech odehráli svá utkání všechny mládežnické kategorie.

20.1.  HC Boskovice : HC Lvi Břeclav                 2:12

27.1. HC Lvi Břeclav : HC Kometa group           5:8 ( 2:1, 1:3, 2:4)

20.1. HC Boskovice : HC Lvi Břeclav                  1:12

27.1. HC Lvi Břeclav : HC Kometa group           1:9 ( 0:2, 1:4, 0:3)

Ml. dorost:

21.1. Hokej Uh. Ostroh : HC Lvi Břeclav            3:7

25.1. HK Kroměříž : HC Lvi Břeclav                   6:1 ( 2:0, 2:1, 2:0)

1. – 4. třídy

Nejmladší Lvíčata druhých tříd měla na programu mimo své tréninky pouze jeden turnaj a to 28.1. Ještě před tím ovšem v sobotu 27.1. předvedla své dovednosti rodičům a dětem, kteří zavítali na břeclavský zimní stadion v rámci Týdne hokeje. Na brněnských halách se utkala s domácí Technikou  a Orlíky se Znojma.

3. třídy dva víkendy po sobě jeli na nově zrekonstruovaný stadion ve Vyškově. 20.1 turnaj pořádal domácí klub a mimo ně narazila Lvíčata také na rakouský Junior Capitals. O týden později byl pořadatelem tým HO Hamíkovo a Lvíčatům přišly do cesty týmy Znojma a pořadatelů turnaje.

Čtvrťáci měli na programu 20.1 a 21.1 hned dvě domácí utkání. Do Břeclavi přijeli dva brněnské celky a to Warrior a Technika. 27.1. skvěle naši hráči od bojovali svoje utkání na venkovním hřišti ve Znojmě.

Ml. žáci

Po velmi dobré sérii 5 zápasů bez porážky jeli mladší žáci do Boskovic. Domácí tým naše hráče příliš neprověřil a po našem slušném výkonu, když soupeř příliš nevzdoroval, si Lvíčata přivezla do Břeclavi vysokou výhru.

27.1 na domácím kluzišti čekala naše hráče brněnská Kometa. Po krátkém oťukávání první zahrozili naši hráči a také se dostali do vedení. Kometa ovšem téměř vzápětí dokázala srovnat. vedení na naši stranu jsem opět dostali v poslední minutě při našem oslabení. I ve druhé třetině se hrálo vyrovnaně a vedení Lvíčat narostlo v šesté minutě druhé třetiny.  Dvě povedené akce ovšem posadili do sedla hostující Kmetu. ta dokázala během minuty snížit na rozdíl branky jediné a přebrala otěže zápasu.  Utkání hosté definitivně rozhodli mez 49 a 51. minutou kdy vstřelili tři branky. Ml. žákům tak skončila série šesti utkání bez prohry.

St. žáci

Starší žáci měli za sebou povedený domácí zápas se Zlínem. V Boskovicích potvrdili své dobré rozpoložení a také jim domácí tým nekladl větší odpor.

O týden později se jim ovšem domácí zápas s brněnskou Kometou příliš nevyvedl. V první třetině kluci ještě hráli vcelku vyrovnaný souboj, který ale hosté pomalu převažovali na svoji stranu. našim se oproti minulému utkání povedla vstřelit pouze jediná branka, která produktivní Kometě příliš konkurovat nemohla.

Ml. dorost

Dorostenci jeli 21.1. na led Uh. Ostrohu. s tímto soupeřem měli po základní části vyrovnané účty. Na venkovním hřišti prohra o jednu branku a na domácím kluzišti výhra o tutéž hodnotu. Tentokrát to bylo v Uh. Ostrohu z naší strany jedno z povedenějších utkání. Jako by si kluci chtěli spravit chuť po domácí prohře s Drtiči. Bojovnost, zarputilost a chuť rvát se o vítězství byla po celou dobu zápasu na naší straně. Z ostrohu k nám tak doputovali po zásluze tři body.

Již ve čtvrtek 25.1 jeli dorostenci předehrávat své utkání do Kroměříže. Výkon jako na houpačce. Co se dařilo v Uh. Ostrohu se nám nepovedlo u Hanáků. Vyrovnaný začátek zápasu se láme v 6. minutě, když hned dvakrát inkasujeme.  Břeclavští chvíli působí ochromeně. postupně se zvedáme a ke konci jsem na ledě o něco lepší my.  Opět nás zmrazí branka domácího týmu hned na začátku druhé části O pět minut později korigujeme, ale když domácí vstřelí čtvrtou branku  chvíli po nás, naše hokejky definitivně ovládne nervozita a na obrat v utkání můžeme pomalu zapomenout.

Pozvánka na domácí utkání do 18.2.2018

Domácí týmy čeká série venkovních zápasů a na domácím kluzišti se tak představí pouze ml. dorostenci.

10.2. ve 13:00 se představí tým z Opavy  a

11.2. od 10:15 Vítkovice Ridera B

Na fotografii

hokejisté druhých tříd po ukázkovém tréninku zdraví rodiče a příchozí na Týdnu hokeje v Břeclavi.

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …