Výsledkový servis mládeže HC Lvi Břeclav 16. – 22. 12. 2017

Poslední výsledkový servis v roce 2017. Ml. dorost zahájil nadstavbu dvěma dobrými zápasy. 4. třídy mají za sebou další zkušenost na velkém hřišti, druháci a třeťáci generálku na vánoční turnaje. Ml. žáci pokračují na vítězné vlně.

Ml. žáci

16.12. HC Lvi Břeclav : HC Bobři Val. Meziříčí  9:3

St. žáci

16.12. HC Lvi Břeclav : HC Bobři Val. Meziříčí 2:10

Ml. dorost

16.12. HC Lvi Břeclav : HC Černí Vlci                1:4  (1:2, 0:0, 0:2)

22.12. HC Frýdek – Místek : HC Lvi Břeclav      4:5

Minihokejové turnaje:

Druháci končili v letošním roce 16.12. na ledě brněnského Warrioru zápasy s Blanskem a domácím týmem. V obou utkáních předvedli velmi dobrý výkon, se svými soupeři si dokázali poradit a vypadá to že na svůj vánoční turnaj naladili velmi dobře. Třetí třídy odehráli svůj turnaj 17.12. na domácím ledě. Také zde odehráli své zápasy dobrým způsobem a v utkáních se Znojmem a Hamíkovem předvedli spoustu velmi dobrých akcí.

1. třídy

Čtvrté třídy si 16.12 ve Vykově odehráli svoji generálku na vánoční turnaj. Podle slov trenéra si již většina hráčů zvykla na přechod z minihokeje a jeijich herní projev získává na jistotě. Na vánočním turnaji se prý máme na co těšit.

Ml. žáci

Mladší žáci mají v prosinci velmi dobrou formu, a hlavně střelecky se celý tým dokázal probudit. V domácím zápase proti Bobrům se nám vedlo velmi dobře. Lvíčata po celou dobu utkání byla lepší zejména v pohybu na ledové ploše a z toho pramenila naše převaha. Utkání probíhalo od prvních minut pod naší taktovkou a soupeř na body z našeho hřiště příliš myslet nemohl.

St. žáci

Starším žákům se v poslední době příliš nevede. Stále se opakující chyby v obranné činnosti a také v poslední době nejistota u brankářů, kteří si příliš nevěří. Bobři byli v tomto zápase určitě lepším týmem, ale celý tým si nyní nevěří. Potřebují nějaké vydřené vítězství, které by je dokázalo nakopnout.

Ml. dorost

Mladší dorost zahájil svoji nadstavbu domácím zápasem s Černými Vlky z Rožnova pod Radhoštěm. Napínavé utkání,které rozhodlo větší štěstí na hokejkách hostujícího týmu. Na konci první třetiny dokázali, za stavu 1:1 naši zatlačit soupeře snad na minutu a půl do jeho obranného pásma. Střela stíhala střelu, ale žádná se nemohla ujmout, pak puk přeskočil hokejku jednoho z našich obránců a soupeř nabídnuté přečíslení 2 na 1 využil. Druhá třetina byla bezbranková. Ve třetí se ujala jedna povedená střela hostujícího týmu. Naši buď ztroskotali na brankáři soupeře, či na brankové konstrikci. Hosté pečetili svoji výhru brankou do opuštěné klece našeho týmu.

22.12. ve Frýdku se břeclavští dvě třetiny prezentovali skvělým výkonem. Domácí hokejisté byli téměř neustále pod naším tlakem. Vedení 4:1 v náš prospěch bylo zaslouženou odměnou. Až ve třetí třetině se domácí tým zvedl, a najednou bylo na ledové ploše horko našim barvám. Hned v první minutě závěrečné části přišel gól na 2:4 a v polovině třetí třetiny to již bylo pouze o jednu branku. Štěstíčko bylo ovšem na našich holích, po této brance se nám vzápětí povedlo opět odskočit, a závěrečná power play domácího celku přinesla již pouze korekci výsledku.

Domácí zápasy mládeže od 2.1. 2018

2.1.  15:00 ml. dorost přivítá kanadský výběr jezdící turné po Evropě v přátelském zápase.

6.1. 11:45 ml. dorost hostí HC Nový Jičín

6.1. 14:30 4. třídy se utkají s Blanskem

7.1. 12:15 začíná minihokejový turnaj 2. tříd pořádaný EAC Junior Capitals. Lvíčata se utkají s tímto soupeřem a HO Hamíkovo.

13.1. 11:45 ml. a st žáky přijede otestovat Zlín

14.1. 12:00 ml. dorost přivítá v derby Drtiče z Hodonína

Uzavření sběrného místa a sběrného dvora o Velikonocích

BŘECLAV V sobotu 30. března bude zavřeno sběrné místo na ulici Hájová i sběrný dvůr …