Výsledkový servis 5.-6. ledna 2019 mládeže HC Lvi Břeclav

Jana Vališová

 Mladší žáci B

SHKM Hodonín : HC Lvi Břeclav     10:4

Mladší žáci B odcestovali na svůj zápas do sousedního Hodonína a chtěli zde potvrdit vítězství, které dosáhli v jižanském derby na domácí půdě. Jejich plány se však od startu utkání začali hroutit. „Ze začátku to byl jednostranný zapas, hodonínští nás tlačili a u nás v obraném pásmu byl chaos, hráči si své protivníky nehlídali. Takto to probíhalo dvě a půl třetiny“. Nakonec i lvi ukázali své drápy. Na korekci zápasu už bylo však pozdě. „V půlce třetí třetiny jsme začali bruslit, soupeře jsme zatlačili a dali jsme i nějaký ten gól“, dodal ještě k zápasu trenér Marek Göndor.

Mladší žáci

HCM Warriors Brno : HC Lvi Břeclav 1:2

Trenér Jakub Klimovič hodnotil utkání takto: „Mladší žáci odehráli na specifickém menším kluzišti na Úvoze vyrovnané utkání. Zápasu vládli brankáři na obou stranách, a proto padlo málo branek. Po celý průběh utkání jsme měli herně navrch, ale naše šance končily na dobře chytajícím brankaři domácích. Vedli jsme již 2:0 a vytvořili si další brankové příležitosti, které jsme však neproměnili a v závěru soupeř korigoval na 2:1. Vítězství se nám však již podařilo ubojovat.“

Starší žáci

HCM Warriors Brno : HC Lvi Břeclav 1:4

„Starší žáci šli v zápase rychle do vedení a také měli herně nad soupeřem navrch. Kontrolovali jsme hru a spoustu našich šancí pokryl domácí brankář. Od půli utkání se zvyšoval počet vyloučených na obou stranách. Domácí se začali soustředit pouze na dohrávání soubojů a rozhodčí nedovolené zákroky trestal. Závěr utkání byl již hodně nervózní, naštěstí se vše obešlo bez zranění a zaslouženě jsme zvítězili“, popsal utkání na Úvoze trenér Klimovič.

Dorost

HC Lvi Břeclav : Hokejový klub Opava     7:2

HC Lvi Břeclav : SK Prostějov 1913          4:5

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lucie Myslivečková – Krasocákance

BŘECLAV / Městské muzeum a galerie / Lichtenštejnský dům 19. 7. – 8. 9.2024 / …