Vychází historický příběh o břeclavských veslařích

Břeclav – Nezlomná galéra je příběh, ve kterém autor Michal Šefara volně zpracovává motivy skutečných událostí, v nichž se prolíná historie břeclavského Slováckého veslařského klubu v období první republiky a jeho nejslavnější veslařské osmy s válečnými osudy dvou jejích členů Františka Kobzíka a Františka Kšíra a trenéra Karla Helfgotta. Je to příběh o skutečných událostech a o lidech, kteří stáli u zrodu klubu, zasloužili se o jeho následné úspěšné období a o slávu, jež vzešla z obyčejného lidského nadšení a usilovné práce. Je to příběh sportovců, kteří se nebáli bojovat – jak na sportovním kolbišti, tak proti vzrůstajícímu zlu nacismu. Příběh sportovců, kteří žili v nelítostné době, a přesto se nenechali zlomit.

Zveme Vás srdečně na křest knihy spojený s jejím prodejem za zvýhodněnou cenu, který se koná ve středu 17. 12. 2014 v 17 hodin, Hospoda Na Kovárně (areál Slováckého veslařského klubu v Břeclavi)

Informace o knize a jejím prodeji na telefonu: 724 190 678 nebo 777 792 784.

Vydala firma EUROPRINTY
Autor: Michal Šefara
MOC cena: 150 Kč

Nezlomna galera krest knihy

 

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Přeshraniční pronásledování bylo úspěšné

BŘECLAVSKO: Ujíždějící cizinec skončil v nemocnici. V pondělí odpoledne jsme přijali informace o vozidle, které odmítá …