Vítězství břeclavských ragbistů v Landeslize je potvrzeno!

BŘECLAV (mv) – Ragbistům RC Břeclav bylo před několika dny, po několika urgencích, konečně doručeno oficiální vyrozumění Dolnorakouského zemského svazu ragby z Melku, že se stali vítězi soutěže Landesliga NÖ sezony 2013-2014 s celkovým ziskem 22 bodů.

Na druhém místě skončil tým RC Donau Matrosen Wien, 3. místo obsadil tým RC Krems, 4. RFC Celtic Wien a 5. Spartans RUC Melk. Pro břeclavské rugbisty to byla vůbec první soutěžní sezona a hned vítězná!

Zároveň vás zvou  na Pastvisko.  V sobotu 15. listopadu od 14 hodin odehrají ragbisté RC Břeclav na hřišti Pastvisko ve Staré Břeclavi své jediné domácí podzimní soutěžní utkání rakouské Regional Division Nord. jejich soupeřem bude RC Spartak Trnava.

V sobotu 8. listopadu odehrál tým mužů RC Břeclav přípravné utkání s kombinovaným týmem RC Brno Bystrc na jeho domácím hřišti. Zápas na silně rozbahněném terénu, kdy kluzký míč často padal z rukou a nedalo se téměř kopat, skončil výsledkem 32:15 ve prospěch Bystrce, za břeclavské pokládali pětky útočníci Tomáš Mráz a Filip Zvařič, z rojníků Ondřej Stibůrek.

rugby list

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Lvům to jde i na kolečkách! Přípravka vybojovala stříbro

I když hokejová sezóna již dávno skončila, řada mladých hráčů FOSFA HC Lvi Břeclav se …