VINOHRANÍ VE VINIUM 2014 SE SKUPINOU OLYMPIC

Velké Pavlovice – Po loňské mimořádně úspěšné premiéře se do Velkých Pavlovic vrací hudební festival VINOHRANÍ VE VINIUM 2014. II. ročník hudebního festivalu se uskuteční tento pátek 29. srpna 2014 v areálu Vinařských závodů Vinium, a.s. Velké Pavlovice, brány otevíráme ve 13.00 hod.

A už nyní se můžete těšit na legendární skupinu OLYMPIC! Dále vystoupí stále populárnější rocková partička ŠKWOR, kteří představí nové album SLIBY A LŽI a také ostravská „allstars“ sestava skvělých muzikantů LEGENDY SE VRACÍ.

Další velká rocková jména ještě přibudou, můžeme se tak opět těšit na hudební událost a oslavu vína v jedné z nejkrásnějších vinařských oblastí Jižní Moravy! Chybět nebude bohaté občerstvení – víno poteče proudem, pivo také! To vše ve velkokapacitních stanech.

V rámci doprovodného programu si můžete prohlédnout výrobní prostory společnosti Vinium, a. s., navštívit historický křížový sklep,zúčastnit se degustací vín se slevou pro všechny návštěvníky VINOHRANÍ.

Parkování zajištěno, stanové městečko k dispozici,vše v těsném sousedství festivalového areálu – vše pro účastníky Vinohraní 2014 ZDARMA!

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Dětský krojový ples

PODIVÍN / Městská hala Podivín, U Stadiona 788 Voděnka Podivín ve spolupráci s Městem Podivín …