Víkendové zápasy mužů HC Lvi Břeclav na ledu soupeřů

Pátek 18.1.

HC Uherské Hradiště : HC Lvi Břeclav v Uh. Hradišti

Tak aspoň za jeden bod lvi již v pátek vyjeli do Uh. Hradiště a do zápasu vlítli jak uragán. Po prvních 4 minutách lvi vedli 2:0. Hrál se pěkný, rychlý hokej se spoustou akcí na obou stranách. Po 60-ti minutách byl stav 3:3 a šlo se do prodloužení, ve kterém bylo Hradiště úspěšnější.

HC Uherské Hradiště : HC Lvi Břeclav 4 . 3 (pp)  (0:2, 1:1, 2:0 – 1:0)

Góly: Lenkovič (Zháňal)  Čápek (Klauda, Zháňal), Gabriška (Juránek, Zháňal),

Bronislav Čápek (*1994)

Marek Dora po zápase:

Tak dnešní zápas jsme sice prohráli, ale začali jsme dobře. 1. třetinu jsme vyhrávali jsme 2:0. Pak na začátku 2. třetiny jak jsme vyšli z kabiny tak jsme byly takový zaspalí, tak tam měli pár šancí a 3. třetinu tam jsme opět zaspali začátek. Dostali jsme hned na 3:2. Poté se hra vyrovnala a byly šance na obou stranách, bohužel my jsme nedali, ale oni ano. Gólman zachytal skvěle a prodloužení už bylo kdo z koho a větší štěstí měli protihráči.

Sobota 19.1.

HK Kroměříž : HC Lvi Břeclav v Kroměříži

Se silnou Kroměříží  Lvi  venku prohráli 7:4.Po pátečním zápase v sobotu Lvi nastoupili jen v 10 lidech, ale i přes to ukázali drápy a chvílí i vyhrávali. Odehráli důstojné odedřené utkání se spoustou šancí kde ale soupeř potvrdil své tabulkové kvality

HK Kroměříž : HC Lvi Břeclav 7:4 (3:2, 2:1, 2:1)

Góly: Zháňal, Gabriška 2x, Klauda

Ohlas trenéra Davida Bartala po zápase:

Tak určitě k dnešnímu utkání v 10 lidech, jsme urvali co se dalo, za nasazení a přístup k utkaní patří hráčům poděkování, samozřejmě chybičky tam nějaké byly. Ale bylo to vyrovnané utkání, tím nasazením a chutí do hry od hráčů. Myslím si že v tomto utkání hodně rozhodovalo štěstí, které se víc přiklánělo na stranu soupeře.

Tabulka po 21. kole  Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína

(neúplná – dva zápasy neodehrané a z jednoho neodeslány výsledky do systému hosys.cz,

ale naše umístění to v tabulce neovlivní)

Část: Základní část (zč)
Tabulka dle: SDŘ článek 416 je shodná jako SDŘ článek 417 po písmeno E)