Většina motorkářů se zranila lehce

KRAJ: Během víkendu jsme řešili hned několik nehod se zraněním motorkářů.

Během pátečního večera, soboty a nedělního dopoledne vyjížděli policisté v Jihomoravském kraji hned k několika nehodám, při kterých byli zraněni motorkáři.

V pátek večer se na silnici I/52 u Mikulova střetl motocykl s osobním vozidlem. Dle předběžných zjištění nedal řidič BMW přednost motocyklu. Muž na motocyklu i jeho spolujezdkyně skončili s lehkými zraněními v brněnské nemocnici. V sobotu dopoledne boural motocyklista na Znojemsku. Mezi Novým Šaldorfem a Sedlešovicemi zezadu narazil do osobního automobilu. Motorkář utrpěl předběžně lehké zranění. Ani u jedné z těchto nehod nehrál roli alkohol. Tragický následek měla bohužel  sobotní nehoda motocyklisty v Boskovicích. V neděli dopoledne se  v křižovatce v Rousínově střetl motocyklista s osobním automobilem. Jeho řidička zraněna nebyla, motorkář vyvázl z lehkým zraněním. Dechové zkoušky u obou šoférů měly negativní výsledek.

Alkohol však hrál roli ve srážce motocyklisty s nákladním vozidlem na silnici I/52 v křižovatce u Pasohlávek. K nehodě došlo po 10.hodině dopoledne. Tato nehoda se naštěstí obešla bez zranění, u řidiče tahače s návěsem však odhalila alkohol. Policisté mu naměřili více než  jedno promile alkoholu.

Zdroj: www.policie.cz

O nás redakce

redakce

Mohlo by se vám líbít

Zmizela kola z nosičů

BRNO, BŘECLAVSKO: Prohlídka historických zajímavostí města měla pro turisty hořký konec.  Jízdní kola upevněná na …