Pondělí , 15 Červenec 2024
foto:tereza.cz

Velké změny ve vedení klubu MSK se daly čekat

Břeclav – Podle tiskové zprávy vydané včera MSK Břeclav v úterý došlo k ukončení spolupráce s trenérem „A“ týmu Milanem Valachovičem.

Vedením tréninku byli dočasně pověřeni asistenti trenéra. Ke dni 14.5.2014 byl z pozice jednatele klubu akcionáři odvolán Milan Volf. Akcionáři také současně pověřili řízením a vedením Městského fotbalového klubu Břeclav současného výkonného ředitele Martina Maťašovského. Oběma bychom rádi poděkovali za spolupráci s naším klubem a popřáli hodně úspěchů v jejich dalším působení.

Během včerejška byl také jmenován nový trenér „A“ týmu Karel Bečka, který byl pověřen vedením týmu v MSFL do konce probíhající sezóny. Tento nový trenér působí v klubu již několikátou sezónu, nyní je na pozici šéftrenéra žáků, předloňské sezóny působil jako trenér dorosteneckých kategorií, které nyní dochází postupně do „A“ týmu, takže toto prostředí dostatečně dobře zná. Karel Bečka má nejvyšší možnou licenci UEFA Profi. První kroky, které v klubu proběhnou a další změny budou zveřejněny na oficiálních webových stránkách MSK Břeclav.

O nás PhDr. Milan Blažek

Profilový obrázek
blazek@tydenik-breclavsko.cz

Mohlo by se vám líbít

Hudební středy u Kapra: Vasilův Rubáš (alternativa, Praha)

BŘECLAV / Letní terasa Pod Zámkem / Pod Zámkem 4 17. 7. 2024 20:00 Vasilův …