Ve čtvrtfinále play-off se Lvi utkali v prvním zápase s Velkým Meziříčím

Filip Hrbatý

Základní část v neděli 23.2 skončila a tabulka určila dvojice pro první sérii zápasů play-off,

tedy čtvrtfinále, které se hraje na dva vítězné zápasy.

Druhý zápas Lvů

se odehraje v pátek 28.2, kdy se břeclavští hokejisté představí na domácím ledě.

V případě prodloužení série by se třetí zápas odehrál v neděli 3.1. na ledě Velkého Meziříčí.

Velké Meziříčí se stalo, už druhou sezónu po sobě vítězem celé základní části.

V minulé sezóně se dostalo až do finále, kde vypadlo až v posledním možném zápase s Hodonínem.

Po základní části si drží pěknou bilanci 20 výher a 6 proher s celkovým skóre 143:65.

Trocha statistik obou týmů:                        BŘECLAV                           –          VELKÉ MEZIŘÍČÍ

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ HRÁČ:                Michal Gabriška (27+6)         –          Tomáš Střecha (33+31)

NEJLEPŠÍ STŘELEC:                                 Michal Gabriška 27                 –          Tomáš Střecha (31)

NEJLEPŠÍ NAHRÁVAČ:                           Marek Papp (22)                    –           Tomáš Střecha (31)

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ OBRÁNCE:       Marek Papp (5+22)                –          Roman Kadela (5+21)

NEJTRESTANĚJŠÍ HRÁČ:                        Roman Průdek (54)                –           Petr Vlašín (30)

SKÓRE:                                                        112:115                                  –           143:65

BODY:                                                          39                                            –           60

Domácí zápas play-off tedy Lvi odehrají v pátek 28.2.2020

na zimním stadionu FOSFA ICE Aréna Břeclav.

Na rozbruslení půjdou hokejisté 17:20, zápas pak začíná v 18:00.

Domácím zápasem  Lvů vás provedou bulletiny jak jste zvyklí ze základní části,

nebude chybět klasické slosování o ceny,

ale tentokráte si Lvi pro vás připravili také soutěž, která bude probíhat mezi třetinami!

Mezi 1. a 2. třetinou se ze vstupenek se vylosují 3 diváci,

kteří půjdou na ledovou plochu zkusit své štěstí se střelbou na branku ze středového kruhu.

Kdo z trojice vstřelí nejvíce branek, vyhraje poukaz, na wellness pobyt pro dva v Relax 21,

který do soutěže daroval Relax 21 v zastoupení panem Ivanem Kladou.

Mezi 2. a 3. třetinou proběhne slosování o ceny a to

od uzenářství Hakalík, vinařství Zapletal a sportbaru U Zlomené brusle.

Lvi doufají, že se na zimním stadionu FOSFA ICE Aréna v Břeclavi sejde co nejvíce lidí,

kteří podpoří břeclavské hokejisty.

Instagram: hc_lvi_breclav

Facebook: Břeclavský hokej

#SpoluJakoLev

Ženy Fosfa Lokomotiva Břeclav se umístily na třetím místě 2. ligy ročníku 2023/24

VOLEJBAL V říjnu 2023 na začátku nového soutěžního ročníku byl nováček 2. ligy žen, tým …